Yeşil Kahve Gerçekten Zayıflatıyor mu ?

En kolay kilo verme yöntemlerinden biridir “Yeşil Kahve” tüketmek. Normal kahve çekirdeklerinin henüz tam kavrulmadan ve olgunlaşmadan toplanmasıyla elde edilir ve aktarlarda, baharatçılarda, internette rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yeşil Kahve Zayıflatır mı?

Yeşil Kahve içmenin nasıl zayıflattığı konusunda pek çok tartışma var. Bilinen tek şey, zayıflattığı. İçerisinde yüksek miktarda yakıcı asit barındıran yeşil kahve günde üç fincan tüketildiğinde ve beraberinde hafif bir diyet de uygulandığında iki ayda 10 – 20 kilo verdirebiliyor. “Zayıflatan bitki çayları” arasında belki de en popüleri yeşil kahve.

Yeşil Kahve Gerçekten Zayıflatıyor mu

Yeşil Kahve Nasıl Tüketilir?

Sabahları çok hafif bir kahvaltı hazırlayın ve yanında tıpkı normal çay – kahve gibi yeşil kahve tüketin. Öğle yemeğinden önce yeşil kahve içmek tokluk hissi verecektir, böylece az yersiniz. İkindi saatlerinde öğle yemeğini az yediğiniz için tekrar acıkacaksınız, yine yeşil kahve içmelisiniz. Akşam yemeğinden sonra isterseniz bir fincan daha yeşil kahve içebilirsiniz ancak mideniz ile ilgili bir rahatsızlık doğabileceğinden bu tamamen size kalmıştır, opsiyoneldir.

Günlük yaşantınızda ne kadar çok kahve ve çay tükettiğinizin farkında mısınız? İşte her çay ve kahve yerine bir fincan yeşil kahve içseniz daha kolay kilo verebilirdiniz. Bundan sonra çay – kahve yerine “yeşil kahve” için ve kolayca zayıflayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir