Uygun Fiyatlı Highlighter

Bu yazımızda bize desteklerini esirgemeyen tuğçe hanıma teşekkür ederiz. Erkeklerin pek aşina olmadığı bir konu olduğu için bizde profesyonel destek alalım dedik ve tam yerinde bir karar vermiş olduk.

Makyaj malzemeleri satışlarına markalar bazında göz attığımız zaman highligter fiyatlarının ve satışlarının mayıs ayından itibaren artmaya başlandığını söyleyebiliriz. Rakamlarda çok ciddi bir sıçrama olmasa da en azından uygun fiyatlı highlighter seçenekleri hakkında dilimiz döndüğünce bilgi verelim dedik.

Golden Rose Longstay Highlighter Shimmer

Kuruma ve aşırı parlama yapmayan uygun fiyatlı bir highlihter olarak öneriler arasında ilk sırada yer alıyor. Fiyatı internet sitesinde 36 tl civarında olsa da mağazalarda anlık indirimlerle yarı fiyatına varan avantajlarla satın alabilirsiniz. Ciddi bir takipçi kitlesi olduğu için acele etmenizde fayda var.

Catrice High Glow Aydınlatıcı Pudra

Çok fazla bilinmese de uygun fiyatlı highligter seçenekleri arasında ilk sıralarda sayılabilir. Yüz hatlarını ortaya çıkarmak için özel tasarlanan sağladığı ışıltı ile dikkat çeken bu ürün sadece 30 TL lik fiyatıyla da göz dolduruyor.

Pastel Sunlight Highlighter-Aydınlatıcı

Doğal bir güneş ışığı vermeyi vaat eden ürün aynı zamanda hazırladığımız listemizin en uygun fiyatlı ürünü olarak da dikkat çekiyor. Bu [kirmizitext]highlighter fiyat[/kirmizitext] sadece 16 tl olarak ön plana çıkmayı başarmış. Pastel markasının ürününün oldukça başarılı olduğunu da söylemekte fayda var.

Catrice Made To Stay Highlighter Pen

Göz makyajını vurgulamak için kalem formunda üretilen bu ürünü es geçmiş olsaydık eksik yazmışız derdik. O sebepten uygun fiyatlı kalemi ve farklı dokusu ile dikkat çeken bu ürünü de listemize alarak bitirmenin daha doğru olacağını düşündük. Fiyatı ise sadece 28 TL

Highlighter Fırçası Fiyat Aralığı

Her ne kadar biraz konu dışı olmuş olsa da yine de highlighter fırçası hakkında birkaç parça bilgi verip fiyat paylaşımı yapmak istedik. Son zamanlarda highlighter satışlarının artması ile birlikte kaliteli fırçalara olan ihtiyaçların arttığını da söylemek mümkün olabiliyor. Bu sebepten uygun fiyatlı olanı mı tercih etmeli yoksa en kusursuz dokunuşları yapacağınız highlighter fırçası mı satın alınmalı özellikle buna bakmak gerekiyor.

Detaylı bir araştırma yaptığımız zaman highlighter fırçası fiyat aralığının 5 tl ile 200 tl arasında değişiklik gösterdiğini söylemek mümkün olmaktadır. Bu sebepten bir kez alınan fırça benzeri ürünlerde fiyat performans ikilisinin iyi kurulmuş olması gerektiği unutulmamalıdır. Birkaç highlighter fırçası önerisinde bulunmamız gerekirse:

  • Sigma F56 Highlighter
  • Ud pro brushes
  • Catherine Arley No:101

Yorum yapın