Haziran 2017 Altın Fiyatları

Reklamlar

Aşağıda yer alan bilgiler pek çok ekonomi sitesinden derlenerek yazılmıştır. Geçmiş tarihli altın fiyatlarının kıyaslaması yapılmış ve kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

Altın fiyatları söz konusu olduğunda öngörülemez değişimlerin yaşandığını söylemek mümkün oluyor. Son yıllarda altın fiyatlarında ağır da olsa hep bir yükseliş olduğu gözlerden kaçmıyor ama özellikle bu yıl içerisinde çok ciddi bir sıçrama olduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle düğün mevsimine gireceğimiz şu günlerde haziran 2018 altın fiyatları  hakkında yorum yapmaya çalışabilirsiniz.

Haziran 2017 Altın Fiyatları

Öncelikle bu rakamların 30 Haziran 2017 tarihine uzandığını söylemek istiyorum. Haziran ayında çeyrek altının fiyatının 228 TL gram altının 139 TL olduğunu söyleyebiliriz.

30 Mayıs 2017 tarihinde ise çeyrek altın 235 TL gram altın ise 144 TL olarak satılmış.

Reklamlar

Haziran 2018’e yani ramazan ayının sonuna ve düğün tarihlerinin başlangıcı olarak kabul ettiğimiz zaman aralığını bir önceki yıl ile kıyaslamak için mayıs 2017 ile mayıs 2018 arasında ki değişime biraz göz atabiliriz.

Mayıs 2018 Altın Fiyatları

Tam bir sene içerisinde çeyrek altında 63 TL değer kazanarak 298 TL’ye alıcı bulmayı başaran çeyrek altının bu yazıyı kaleme aldığımız sıralarda 303 TL’ye satılmaya başlandığını görebiliyoruz. Haziran için bir tahminde bulunmanın da çok zor olmadığını söyleyebiliriz. Yine de bu süre içerisinde nasıl bir değişim olacağını ne kadar yükselip düşeceğini de zamanın göstereceğini söylemek gerekiyor.

Kısa bir süre içerisinde altın fiyatlarının son 10 yıl içerisinde değişimlerinin yer aldığı detaylı bir grafik hazırlayıp burada yer alan değişimlere göz atmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

 

 

Reklamlar
 

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın