Şokta Sigara Satılıyor Mu


Şok Marketlerini biraz yaptığı kampanyalar ile Bim ve A101 ile aynı sınıfa koymak mümkün olabilir. Ama bazı farklılıkları da var tabi ki…

Bunlar arasında şüphesiz sigara ilk sırada yer alıyor. Şokta sigara satın alabildiğiniz ve kredi kartı ile ödeme yapabildiğiniz için daha rahat bir alışveriş yapıyorsunuz. Üstelik fırsat ürünleri ve hafta sonu indirimleri söz konusu olduğu zaman daha ekonomik olduğunu da söyleyebiliriz.

sokta-sigara-satiliyor-mu

Şokta Hangi Sigaralar Satılıyor

Sigaraların satılmasından bahsetmişken biraz da satılan sigara markalarından bahsedelim. Şokta satılan sigara markalarını ayrı ayrı yazmaya gerek duymadım. Onun yerine şu kadar söyleyebilirim k, bir markette bulma ihtimaliniz bulunan tüm sigara markalarına son derece kolay bir şekilde alabiliyorsunuz. Sigara almada bir kota var mı bilmiyorum. Ben her zaman için üçer paket alıyorum herhangi bir sorun yaşamıyorum.

Şokta Alkol Var Mı

Şokta satılan ürün grupları arasında alkol satışı olmadığını belirtebiliriz. Kısa bir araştırma yaptığım zaman 2011 yılında Şok Marketlerinde alkol satışı yapıldığını ama 2011 den sonra alkol reyonlarının kapatıldığını öğrendim. Tabi ki 2011 den bu yana Türkiye’de çok farklı şehirlerde yayılım göstermiş ve daha uygun fiyatlı ürün satışlarının yapıldığını da belirtmek gerekiyor.

Özellikle şokta alkol arayan kişilerin bu arayışlarından vazgeçmelerini tavsiye ediyoruz. Çünkü bulmanızın çokta mümkün olmayacağını söyleyebilirim. Bunun yerine hiper marketleri dolaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Konumuzla çok alakası yok ama konu şok marketlerinden açılmışken çoğunlukla hafta sonları 25 tl üzeri alışverişlerde yaptığı son derece uygun fiyatlı satışları da belirtmeden geçmek istemedim. Yolunuz düşerse muhakkak hafta sonları şok marketlerine bir uğramalısınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir