Şokta Bu Hafta Dolap Nasıl Yorumlar

Reklamlar

Şokta satılan ürünlerin kalitesinin giderek arttığını söyleyebiliriz. Özellikle son dönemlerde gelen dolap seçenekleri ile son derece uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler satın almakta mümkün olabiliyor. Bunun dışında mutfak ve banyoda rahatlıkla kullanılabilecek pek çok dolap, anahtarlık ve raf satışı yapıyor. Bunlar arasında en kaliteli olanları tek tek inceleyelim.

Şokta Bu Hafta Dolap

Özellikle şokta satılan ahşap çok amaçlı dolap ile başlamak istiyorum. 2 sene garantisi olan bu ürün hem kullanışlı hem de fiyatına göre son derece ekonomik. Ne kadara mı satılıyor? Sadece 69,9 tl üstelik taksit yapma imkanınız da bulunuyor. Bunun dışında şokta satılan dolaplar arasında en çok alanda kullanabileceğiniz bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

sokta-satilan-dolap

Ben aldığımdan bu yana ekmeklik olarak kullanıyorum. Aslına bakarsanız ekmeklik olarak satıldığını düşünmeme rağmen bir arkadaşımın evini ziyaret gittiğim zaman onun bu ürünü ekmeklik yerine banyosunda havlu ve diğer temizlik eşyalarını depolamak için kullandığını gördüm.

Reklamlar

Şokta Satılan 4 Kapaklı Çok Amaçlı Dolap

Özellikle muadilleri ile kıyaslandığı zaman bedavadan biraz pahalı denebilecek bir ürün ile karşımızdalar. Üstelik sadece 99,9 tlye alıcı bulan bu ürün 170 cm yüksekliğinde 60 cm eninde ve 35 cm genişliğinde; çok amaçlı bir ürün olmasının yanı sıra eğer kapalı bir balkon kullanıyorsanız tam olarak orada kurulumunun yapılabileceği son derece kullanışlı bir ürün… Aynı zamanda mutfağınızla renk uyumunda sorun yaşamayacaksanız rahatlıkla kullanabilirsiniz. Benim mutfağım gri ve siyah ağırlıklı olduğu için kullanma fırsatı bulamamıştım. Özellikle Şokta Dolap bu özelliği kesinlikle alınması gereken seçenekler arasında yer alıyor. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.

Şokta Bugün İndirimli Ürünler

Normalde çok fazla alışveriş yapmayı seven biri değilim. Ne yazık ki alışveriş yapmak bizim zamanımızın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Neden böyle indirimli ürün seçenekleri dururken daha çok para harcayarak ürün satın alayım ki? O sebepten mümkün oldukça daha indirimli olanı daha uygun fiyattan almaya gayret gösteriyorum. Bunu da yer geldikçe burada paylaşacağım.

Reklamlar
   

YasinAbi

Yasin abi; gezmeyi, araştırmayı, okumayı, kitap kapağı ve kahve fincanı yerine kitapların içindeki bilgileri paylaşmayı seven bir kişilik...

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın