Sarı Pokemon Takımı Nedir

Pokemon takımları alışık olduğumuz online oyunlardan oldukça farklı… Haliyle sadece bir kere seçebildiğimiz için iyi tercih etmemiz gerekiyor. Şimdilik sadece kişisel özelliklerinize göre seçebilmenize rağmen her takım kendine ait özellikleri ve sloganları olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Oyunun güncellenmesi ile birlikte yeni yeni klanlar kurulur mu bilinmez. Ama şimdi ki durum için sadece bir kez takım seçebildiğinizi ve bunu tercih ederken de arkadaş çevrenizle uyumlu olmanız gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Bilindiği gibi takım seçme beşinci levele geldiğiniz zaman gerçekleştirdiğiniz bir özelliktir. Özellikle gym savaşları ve savunması için takım renginizin çok önemli olduğunu görebiliyorsunuz. Şu ana kadar benim gözlemlediğim kadarıyla mavi renkli takımın daha büyük bir üstünlüğü bulunuyor. Bunun dışında her takım kendine ait özellikler barındırıyor.

sarı pokemon takımı

Pokemon Go Sarı Takım Özellikleri

Sezginin önemli olduğunu düşünülen sarı takımda, güven duygusunun kaybın önüne geçileceğine inanılıyor. Şu ana kadar diğer takımlara oranla daha az tercih edildiğini gözlemlediğim sarı pokemon takımı nın sembol olarak Zapdos kuşunu tercih ettiğini görebilirsiniz. Hazır takımlardan konu açılmışken arkadaş çevrenizle takımlarınızı tercih etmeden önce konuşmanız gerektiğinin de altını çizmek istiyorum. Çünkü takım konusunda bir kez daha değiştirme imkanınız bulunmadığı için koordine olmak ve oyundan daha fazla eğlence çıkarmak için seçeceğiniz takımın bu bakımdan büyük bir önemi bulunmaktadır. Aynı şekilde yorumlar kısmına tercih ettiğiniz takımları yazmanızı da rica ediyoruz.

Bir yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir