Mavi Pokemon Takımı Nedir

Bilindiği gibi pokemon go oyununda sadece üç takım seçme hakkımız bulunuyor. Başlarda takım seçeneği ve klan kurma hakkında daha fazla seçenek sunulacağı düşünülmüş olsa bile şimdilik sadece üç takım alternatifinin bulunması ve birkez daha değiştirme imkanının da olmaması bu konuda iyi düşünülmesi gereken özellikler arasında yer alıyor.

Şu ana kadar gördüğüm kadarıyla çoğunlukla ülkemizde kırmızı ve mavi takım üstünlüğü bulunuyor. Takım seçmeden önce bu özelliğinin iyi bir şekilde gözden geçirilmesi sizin açınızdan da büyük bir önem teşkil edecektir. Peki ama takım seçmek için başka hangi özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir? Öncelikle arkadaş çevreniz son derece büyük bir öneme sahiptir. Çünkü koordineli bir şekilde oyun oynamak için arkadaş çevrenizden destek almak gerekebilir.

Pokemon Go Mavi Takım Özellikleri

mavi pokemon takımı özellikleriMystic takım olarak adlandırılan mavi takımda evrim üzerine yoğunlaşıldığı söyleniyor. Bu söylemlerin neye dayanılarak ortaya çıkarıldığını bilmiyorum. İlerleyen dönemlerde takım seçenekleri hakkında farklılaşmalar olabilir. Şu an için benim takımlardan anladıklarım sadece bunlar. Daha çok yabancı forum sitelerinden alıntı yaparak özellikleri hakkında bilgi yazmaya gayret ediyorum. Aynı şekilde mavi takımının sembolü ise Articuno kuşu olarak belirlenmiş. Diğer takım sembolleri ile kıyaslandığı zaman bana kalırsa daha karizmatik bir sembol tercihi olduğunu söyleyebilirim. Bunun dışında çok da farkı olduğunu düşünmüyorum. Yazımızın başında da değindiğimiz gibi takım seçmeden önce arkadaş çevrenizin yoğunluğa göre belirlemeniz yerinde bir karar olacaktır.

Yorum yapın