Pokestop Eşya Vermiyor

Pokemon go oynarken karşımıza çıkan sorunların büyük bir çoğunluğu server yoğunluğundan kaynaklanıyor. İlle oyuna gireceğim dediğiniz zaman da bazı sorunlarla karşılaşmanız da mümkün olabiliyor. Bu sorunlar arasında en sık karşılaştığımız ise çevirdiğim pokestop eşya vermiyor şeklinde açıklanabilir.

pokestop eşya vermiyor

Genellikle oyun  yoğunluğundan kaynaklanan bu sorun serverlarda yaşanan bir sorun nedeniyle ortaya çıkmış gibi görünüyor. Şimdilik bir çözümü bulunmamasına rağmen server sorunlarının giderilmesi ile daha rahat bir şekilde oyunu oynadığımız zaman karşımıza çıkmaması da mümkün olabilir.

Bunun dışında şimdilik bu tarz sorunlarda yapacağımız bir şeyin bulunmadığının da altını çizmekte fayda var. Buna benzer sorunlarda sorulması gereken birkaç soru bulunuyor. Öncelikle oyuna girdiğiniz zaman server hatası almanıza rağmen alternatif yollarla mı girmeye çalıştınız? Daha sonrasında ise  bulunduğunuz bölge de ve oyun içinde bazı sorunlarla karşılaştınız mı? Cevabınız evet ise oyunun server hatasından kaynaklanan sorunlar nedeniyle oynamakta zorluk çektiğinizi söyleyebiliriz.

Pokestop Try Again Later Yazısı Çıkıyor

Bunun dışında şimdilik çözümü olmayan bu durumu yaşamamak için oyunu oynarken zorluk yaşadığınız zaman birkaç saat sonra tekrar girmeyi deneyebilirsiniz. Aksi takdirde eşya vermemesine rağmen try again later yazısı çıkacaktır. Bu şekilde hem oynadığınız oyundan zevk almayacak hem de bütünüyle zaman kaybı yaşamaya başlayacaksınız.

Pokestopta eşya alamama sorunu yaşayanlardansanız mümkün mertebe bulduğunuz çözümleri de bizimle paylaşırsanız bu sorunu yaşayanlara da yardımcı olursunuz. Bunun dışında yaşadığınız diğer sorunları da bizimle paylaşabilirsiniz.

Şu ana kadar anladığım kadarıyla pokestop ve pokemon yakalama kaynaklı ortaya çıkan sorunların büyük bir çoğunluğunun server kaynaklı olduğunu söyleyebilirim. Çünkü geç saatlerde tekrar bağlanmaya çalıştığımda aynı sorunlarla karşılaşmadan oyunu daha rahat bir şekilde oynamam da mümkün olabiliyor. Bu konuda sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir