Profesöre Pokemon Yollama

Aynı özelliğe sahip ama daha değerleri bulunan pokemonlara profesöre nasıl yollayabiliriz? Daha sonraki zamanlarda fırsat bulursam detaylı bir şekilde video çekere bunu anlatmaya çalışacağım ama isterseniz öncelikle buradan nasıl yapılacağını anlatalım.

profesöre pokemon yollama

Öncelikle profesöre pokemon yollamak için aynı niteliğe sahip olan iki farklı pokemona ihtiyacımız bulunuyor. Önce pokestopa gidiyoruz. Daha sonrasında ise aşağı kısımda bulunan pokemon simgesine basıyoruz. Profesöre yollamak istediğimiz pokemonu buluyoruz. Burada asıl önemli olan nokta, özellikleri daha düşük olan pokemonu yollamanız gerektiğidir. Bu hususa özellikle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Daha sonrasında ise transfer butonuna basıyoruz.

Oyun bize emin olup olmadığımızı soruyor. Daha sonrasında ise pokeomon profesöre yollanıyor. Peki ama bu durumun bize ne gibi bir getirisi bulunuyor. Yani profesöre yollanan pokemonların bize katkısı ne oluyor? Her şeyden önce candy kazanmamızı sağlıyor.

Daha öncede yazdığımız gibi kazandığımız candyler pokemonların evrimleşmesi açısından son derece hayati bir öneme sahip oluyor. Candynin işlevi ve kullanımı hakkında merak ettiğiniz bir konu başlığı bulunuyorsa , candy kullanımı hakkında merak ettiğiniz bir konu varsa yukarıda yer alan arama butonunu kullanarak arama yapabilirsiniz.

Aynı zamanda sitemizde merak ettiğiniz ve yayınlanmasını istediğiniz bir konu varsa yorum bölümünü kullanarak da istediğiniz konuda soru yazabilirsiniz. Kısa süre içerisinde merak ettiğiniz konunun yazılacağını söyleyebiliriz. Oyun hakkında merak ettiklerinizi bize sormayı unutmayın. İyi oyunlar.

Profesöre Pokemon Yollama (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın