Pokemona Tıkladığımda Error Mesajı Veriyor

Pokemon oyunu hakkında daha çok nasıl yapabilirim sorularının cevabını aramaya çalıştık. Oyunu daha kolay bir şekilde oynamanıza müsaade eden bu basit adımların dışında sık sık hatalarına da değindik. Son zamanlarda özellikle server kaynaklı olan pek çok hata mesajı ve sorun ile karşılaştığımı da yazmak istedim.

pokemon go error mesajı

Özellikle server hatalarından kaynaklı olarak pokestop başta olmak üzere pek çok farklı sorun ile karşılaştığımı da söylemeden geçemeyeceğim. Özellikle pokemon kaynaklı olan sorunların daha da can sıkıcı olduğunu belirtmek gerekiyor.

Oyunun temel amacının pokemon yakalamak olduğu herkesçe malum… Bazı durumlarda pokemon yakalamak istediğiniz zaman harita üzerinde pokemona tıklıyorsunuz ve kısa bir süre içerisinde eror mesajı ile karşılaşıyorsunuz. Şu ana kadar benim bu soruna bir çözüm bulamadığımı da söylemek istiyorum.

Pokemon peşinde geçirdiğim saatlerin ardından böyle bir sorun ile karşılaşmanın da ziyadesiyle can sıkıcı olduğunu söylemek istiyorum. Gerek yerli gerekse yabancı sitelerde yaptığım araştırmalarda pek çok kişinin aynı hata ile karşılaştığını düşünecek olursak bu soruna henüz bir çözüm bulunamadığını söyleyebilirim.

Özellikle serverların yoğun olduğu zamanlarda bazen harita üzerinde ki pokemona tıkladığınızda karşınıza çıkan error mesajına bir çözüm bulabildiyseniz ve bu konuda bazı cevaplarınız bulunuyorsa lütfen çekinmeden bu sorunun nasıl ortadan kaldırılabileceğini bize yazın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir