Pokemon Go Zenfone

Pek çok kişi pokemon go destekleyen telefonlar konusunda yorum bölümüne pokemon go zenfone sorun şeklinde yorumlar bırakmış durumda… Çoğunlukla bu yorum siyah ve gri ekran sorunlarının yanı sıra oyunun ilk ekranından sonra oyunun oynanmadığı yönünde yapılmış.

Pokemon Go Asus Zenfone çalışmıyor

Daha önce Pokemon Go oyununun yapımcısının da belirttiği gibi bu oyunun şimdilik intel işlemciye sahip telefonlar tarafından desteklenmediği ve oynanamadığı belirtilmişti. Bu durumun bilincinde olarak eğer bir zenfone sahibiyseniz şimdilik bu oyunu oynamanızın mümkün olmadığının altını çizmekte fayda var.

Yakın bir tarihte bu durumda bir değişme olması da mümkün gibi görünüyor. Basit bir güncelleme ile bu sorun aşılabilirken şimdilik daha fazla cep telefonu sattırmak için yapılmış bir adım olarak görünüyor. İnternet üzerinde yer alan kampanyalara katılarak telefonunuzu destekleyen modellere sahip olmanız da mümkün olabilir.

Pokemon Go Zenfone

Pokemon Go İntel İşlemci Sorunu

Oyunun yapımcısı tarafından geçtiğimiz günlerde resmi sitelerinde yayınlanan bir habere göre oyunun intel işlemcili telefonlar tarafından oynatılmayacağı açıklanmıştı. Bu durumun değişmesi için şimdilik yapılacak bir şey yok gibi görünüyor. Belki de birkaç gün içerisinde pek çok Avrupa ülkesi ile birlikte Türkiye’de de oynanmaya başlanacak olan bu oyun ile bu sorunun çözümü yapılabilir. Şimdilik bekleyerek bu sorunun aşılması için ne yapılması gerekiyor biraz daha beklemek gerekiyor. Aynı şekilde konu hakkında yorum yapmak yada bir sorunu paylaşmak için adresimize yazmanız da yeterli olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir