Pokemon Go Yüksek Pil Tüketimi

Şu ana kadar oynadığım oyunları düşünecek olursam, pokemon go oyunu eşsiz bir klasmanda yer almaktadır. Bazı eksiklikleri olmasına rağmen zaman içerisinde ortadan kaldırılacağına olan inancımın da tam olduğunu söyleyebilirim. Aynı şekilde bu güzel oyunun bazı sorunları da beraberinde getirdiğini görmekteyim. Kullandığım telefon için yüksek pil tüketimi sorunu bulunmamasına rağmen bazı cep telefonu modellerinde korkunç bir hızla şarj tükettiğini görüyorum.

Bu sorunun temel nedeni ise devamlı olarak gps desteğine ihtiyaç duyması ve yüksek pil tüketimini de beraberinde getirmesi olabilir. Bu bakımdan pokemon go oynamak istiyorsanız yanınızda taşınabilir şarj cihazı taşımanız da gerekebilir. Özellikle tablet üzerinden pokemon go oynamak isteyen oyuncuların bu sorun ile daha çok karşılaştığını görüyoruz.

Pokemon Go Yüksek Pil Tüketimi

Pokemon Go Güncelleme

Aynı şekilde kısa süre içerisinde yapılan geliştirmeler ile birlikte pokemon go güncellemesi geleceği düşünülüyor. Bazı cep telefonu modellerinde ortaya çıkan üst düzey pil tüketiminin de bu şekilde önüne geçmek mümkün olabilir. Hızlı kullanımın yanı sıra oynadığı oyundan zevk almak isteyenler açısından bu durum son derece büyük bir önem arz ediyor. Zaman içerisinde pokemon go oyunu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve yapılan güncellemeler hakkında da detaylı bilgiye ulaşabiliriz.

Her geçen gün her ne kadar oynuyor olsak da bu güzel oyunun farklı bir özelliği ile karşılaşıyoruz. Daha çok bu özelliği uzak doğu forum sitelerinde okuyor ve orada yer alan kullanıcıların pokemon go sorunları hakkında getirdiği çözümlere değinmeye de gayret gösteriyoruz. Sizler de yaptığınız yorumlar aracılığıyla bu sorunların nasıl çözümlenmesi gerektiğine değinebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir