Pokemon Go Eğitim Süreci

Oyunun ilk duyurulduğu andan itibaren pek çok farklı yorum ve asparagas haberi ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Beta sürümünün çıkarılması, yeni videolarının eklenmesi ve nihayet piyasaya sürülmesi ile birlikte çok heyecanlı bir oyun sürümü ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz.

Pokemon go henüz ülkemizde oynanmaya başlanmadığı için bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Bunlardan bir tanesi de pokemon go eğitim sürecinde level 1 in sıfırlanması durumu sıklıkla karşılaştığımız hataların başında yer alıyor.

Pokemon Go Eğitim Süreci

Pokemon Go Hızlı Level Atlama

Peki ama level 1 in sıfırlanması konusunun nasıl üstesinden gelebiliriz? Bu konuda şimdilik oyunun daha iki gün önce piyasaya sürüldüğünü de varsayarsak çok fazla bilgiye sahip olmadığımızı söyleyebiliriz. Ama şahsen yaşadığım bir sorundan yola çıkarak nasıl çözüleceğine değinebilirim.

Ben aynı anda iki farklı hesap açmışım. Tabi ki bu işlemi oyunu ilk indirdiğiniz anda farkında olmadan yapıyorsunuz. O bakımdan ayarlar bölümüne girip böyle bir sorun ile karşılaşmanız durumunda çıkış yapmanız gerekebilir. Yada aynı anda iki hesap açılıp açılmadığını kontrol etmeniz de yerinde bir karar olacaktır.

Bunun dışında sormak istediğiniz sorular bulunuyorsa yada bu çözüme kendiniz farklı bir yorum getirdiyseniz yorumlar kısmını kullanmayı unutmayınız. Aynı zamanda pokemon go oyunu hakkında ortaya çıkan soru ve sorunlara da bize yazarak çözüm bulmanız da mümkün olabilir.

Oyunu eğlenceli yapan devamlı olarak aktif oynanabilir yapısının yanı sıra hızlı olması ve günlük hayatta yürüyüş yaparak bile oynuyor olmamız değil midir? Şu ana kadar hiç böyle bir oyunla karşılaşmadığımız için bize daha çekici geldiğini söylersek yanılmış olur muyuz?

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir