Pokemon Go Pokemon Toplama Sınırı

En çok merak edilen sorular arasında hiç şüphesiz pokemon toplama sınırı yer alıyor. Her ne kadar oyun çıkalı iki gün olsa da pek çok kullanıcı bulduğu her pokemonu yakalamaya başladı. Aslına bakılırsa oyunun ilk amacı pokemon yakalamak olsa da ilerleyen evrelerde bu pokemonları geliştirmek ve bunlarla yeni savaşlar kazanmanın da son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Bu sayede yeni pokemonlar evrim geçirecek, zaman içerisinde pokemon go sorunları hakkında oldukça detaylı bilgiye yer vereceğimizi de sizlere belirtmek istiyoruz. Öncelikle en sık sorulan sorular arasında yer alan pokemon toplama sınırına değinmek istiyorum.

Pokemon Go Pokemon Toplama Sınırı

En Fazla Kaç Pokemon Toplayabilirim

Oyunu ilk oynadığım andan itibaren hızlı bir şekilde pokemon topladığım için toplam kaç adet pokemona sahip olacağımı da merak etmiyor değilim. Şimdilik uzak doğu kaynaklı forum sitelerinde yer alan rakamlara göz atarak 250 adet pokemon toplayabileceğimizi görüyoruz.

Bu rakam oyunun tutması ve gerekli isteklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Benim tahminime göre 250 pokemon sınırının yeterli olacağını düşünüyorum. Ama uzun vadeli olarak mücadeleleri düşünecek olursak bu pokemon sayısının yeterli olmayacağını söyleyebiliriz. Ama şimdilik yorum yapmak yersiz görünüyor. Bir de aklıma takılan bir asparagas haberi de sizlerle paylaşmak istiyorum. Mücadelelere giriş yapabilmek için pokemon bağışlanacağına dair bir haber okumuştum. İlk başta duygusal olarak bağ kurduğumuz pokemonları başka insanlara vermek zor gelse de bu durumun eğlenceli ve zor olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir