Pokemon Go Siyah Ekran

Son zamanlarda sadece oyun severler için değil, internet aleminde de en çok konuşulan konular arasında pokemon go geliyor. Şimdilik sadece üç ülkede oynanabilir durumda olsa da bazı yöntemlerden yardım alarak ülkemizde oynayanların sayısının da hiç az olmadığını biliyoruz. Bunlardan bir tanesi de benim. Ama pek çok sorunu içerisinde barındırdığı için pek çok kişi de oynayabilir olmasına rağmen oynamakta sorun yaşıyorlar.

Pokemon Go Sorunları

Bu sorunlardan bir tanesi de pokemon go siyah ekran sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Daha çok intel işlemciye sahip telefonlarda ortaya çıkan bu sorun genellikle oyunun ilk ekranını geçtikten sonra ilerlemenizi engelliyor. Daha öncede belirttiğimiz gibi şu an için pokemon go oyunu intel işlemcili telefonları desteklemiyor. Bunlar arasında asus zenfone serisi de ilk sıralarda yer alıyor. Bu bakımdan oyun oynamada sorun yaşıyorsanız kesinlikle sebebi budur.

Pokemon Go Siyah Ekran

Aynı şekilde android  4.4 üzerinin de bir cep telefonunuzun olması gerektiği için bu işletim sistemine sahip değilseniz oyunu oynama sorunu yaşamanız doğaldır. Oyun oynayabilmek için istenilen sistem özelliklerine sahip bir telefona ihtiyacınız var. Sebebi hikmeti bilinmez bir şekilde pek çok telefonunun da bu oyunu açmadığına dair internet üzerinde yorumlar okuyorum.

Bu konuda düşünceleriniz neler ise sizler de yorum bölümüne yazarak bize ve bu oyunu oynamak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede sorunlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmamız da sağlanacaktır. Sizlerden yorumlarınızı bekliyoruz.

8 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir