Pokemon Go Egg Yumurta Nedir

Pokemon go yeni pokemonları elde edip onları savaştırma üzerine kurulu bir oyundur. Çizgi filminin dışında pek çok farklı özelliği bulunduğu için bunlara adapte olmak biraz zor olacağa benziyor. Özellikle son zamanlarda gelen yorumlara bakacak olursak pokemon go egg hakkında çok fazla soru sorulduğunu söyleyebiliriz.

Peki ama pokemon go egg nedir? Bu sorunun cevabına değinelim. Adı üzerinde yumurta, bu yumurtaları incubator içerisine koymanız durumunda çatlıyor. Çatlaması içinde belli bir mesafeyi yürümeniz gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

pokemon go yumurta

Pokemon Go Yumurta Ne Zaman Çıkar ?

Yaklaşık olarak beş kmlik bir yürüyüş yapmanın çatlama için yeterli olacağı söyleniyor. Bunun için düzenli olarak yürüyüş yapmanın da faydalı olacağını söyleyebiliriz. Aynı şekilde hesabınızı açtığınız zamanda ilk kullanılacak incubatorunuzun sınırsız olduğunu belirtelim.

Yürüyüş konusunda aydınlatmak istediğim bir diğer konu ise arabama atlarım istediğim kadar yumurta çatlatırım düşüncenizden sıyrılmanızı sağlayacaktır. Oyun 20 km/sa sınırı koyduğu için bu sınırı açmanız sizin açınızdan pek mümkün değildir.

Pokemon go İncubator

Pokemon go konusunda ise, pokestoplarda elde ettiğniz incubatorler hakkında da yorum yapmanın faydalı olacağını düşünüyorum. Pokestoplarda elde ettiğini incubatorlerin üç sefer için olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bu oyun seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi ve seçeneklere ulaşmak istediğinizde sadece adresimizi ziyaret etmeniz ve takıldığınız noktalarda yorum kısmından ulaşmanız da faydalı olacaktır. Pokemon eggler ve kullanımları hakkında şimdilik net bir bilgiye sahip olmadığımız için bu seçeneklerin son derece zor olduğunun da altını çizmekte fayda var.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir