Pokemon Go Server Hatası Sorunu

Soruları ve sorunları ile pokemon go hakkında yazmaya devam ediyoruz. Daha önce pokemon go uyumlu telefonlar ve intel işlemci konusunda ki sorunlara değinmiştik. Bu seferde sıklıkla ortaya çıkarılan pokemon go server sorunu hakkında bildiklerimizi yazmaya gayret edeceğiz.

Oyun henüz çok yeni, bu sebeple pek çok ülkede henüz oynanmıyor. Şimdilik resmi olarak sadece üç ülkede oynanıyor olması da pek çok sorunun yaşanmasını olanaklı hale getiriyor. Her ne kadar ben yaşamasam da gelen yorumlara bakacak olursak bazı durumlarda oyunda takılma ve telefonun donması gibi sorunların yaşandığı da söylenmiş. Biraz daha oturursa böyle bir sorun kalmayacağını düşünenlerdenim.

pokemon go server sorunu

Aynı şekilde oyun hızı ve sürekliliği konusunda da sorun yaşanıyor. Şimdilik yetersiz görünen serverlar bu sorunların başlıca olanını oluşturuyor. Bazen oynamaya çalıştığınızda our servers are experiencing issues ! Please come back yazısı ile karşılaşıyoruz.

Pokemon Go Server Hatası Çözümü Var mı

Bu yazı kısaca serverımız çöktü bir süre sonra tekrar denerseniz oyuna girersiniz anlamına geliyor. Sizin telefonunuzla yada bulunduğunuz bölge ile bir alakası bulunmadığının altını çizelim. Bu oyunu oynamak için akşam vakitlerinde ortaya çıkan bu server sorununu şimdilik önemsemememiz gerekiyor.

Aynı şekilde interaktif bir oyun olduğu ve pek çok kişi tarafından oynandığı için bu oyunu oynamak adına internette oyun için kurulan forumlarda aktif olmanızı öneriyoruz. Bu sayede daha aktif bir şekilde oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Aynı şekilde internet sitemizde de sıklıkla oyun hakkında ortaya çıkan sorulara cevap vermeye çalışıyoruz. Burada bize yazarak hem sorularınızı yazabilir. Hem de soruları olanlara yardımcı olabilirsiniz. Bu bakımdan sizlerinde desteğini bekliyoruz. Oyun zaman içerisinde daha fazla oturacak ve daha çok kişi tarafından oynanacaktır. O sebepten henüz yayılmadan biriktirebildiğiniz kadar pokemon biriktirmeyi başarırsanız ilerleyen zamanlarda daha çok faydası olacaktır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın