Pokemon Go AR Mod Desteği Sorunu

Devamlı olarak oyunun güzelliği hakkında makaleler yazıyoruz. Ama oynamak istediğiniz zaman pek çok sorunla karşılaştığımız için bunlara da değinmemiz gerekiyor. Daha öncede belirttiğimiz gibi gps sorunu ve oyunun takılması sorunu hakkında detaylı olarak bilgilendirme yapmıştık.

Gerek mail yardımıyla bize ulaşan oyunculara gerekse yorumlar ile yardım isteyen arkadaşlarımızın sorunlarını yabancı forumlarda araştırarak cevaplandırmaya gayret ediyoruz. Son zamanlarda ise AR Mod desteği sorunu ile karşılaştığımızı da belirtmemiz gerekiyor.

Pokemon Go AR Mod Desteği Sorunu

Pokemon Go We’re not detecting your phone’s orientation Sorunu

Oyunu açtığınız zaman karşınıza çıkan ekranda We’re not detecting your phone’s orientation hatası geldiği zaman ne yapmanız gerekiyor o konuya değinelim. Öncelikle bu sorun ile karşılaşmanız durumunda kapatarak kamera desteği olmadan oynayabilirsiniz. Bu her ne kadar oyunun oynanışı konusunda sorun oluştursa da rahatlıkla oynamanızı da olanaklı hale getirmektedir.

Pokemon go sorunları hakkında gözünüze çarpan bir soru olduğunda yorumlar aracılığıyla bize yazabilirsiniz. Aynı zamanda henüz ülkemizde bu oyun hakkında detaylı bilgi bulunmadığı için öncelikle bize yorum yazarak bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Bu sayede daha fazla kişinin de bu oyunu sorunsuz bir şekilde oynamasını sağlayabilirsiniz. Bu sebepten pokemon go hakkında yaptığınız yorumların bizim için son derece önemli olduğunun altını çizmek istiyoruz.

12 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir