Pokemon Go Lure Nedir

Adım adım tüm pokemon go oyununu anlatmaya devam ediyoruz. Bu güzel oyunda şimdilik sıra lure nedir sorusuna cevap vermeye geldi. Çok merak edilmese de özellikle son derece kolay bir şekilde cevap bulsa da yine de bilgisi olmayanlar için lurenin ne demek olduğuna değinmekte fayda gördük.

pokemon go lure nedir

Öncelikle o konuya değinmeden önce bu hafta içinde pokemon go server sorunun çok fazla karşımıza çıktığını söylemiştik. Lure nedir sorusuna değinmeden önce daha önce birkaç kez yazdığımız incense itemini hatırlamanızı istiyoruz.

İlk başta bahsettiğimiz incense itemi hakkında kısaca değinmek gerekirse bu item sayesinde çevrenizde var olmayan pokemonları daha kolay bir şekilde görmeye başladığınızı söyleyebiliriz. Aynı şekilde lure iteminin de bundan çok farklı olmadığını söyleyebiliriz.

Lure Nedir Nasıl Kullanılır

Lure itemini pokestoplarda kullanıyoruz. Bu kullanışlı item sayesinde seçtiğiniz pokestoplarda bulunan pokemon sayısının arttığını söyleyebiliriz. Aynı şekilde farklı noktalarda da yer almasına rağmen ilk kullanıldığı andan itibaren ekstra güzellikleri de beraberinde getiriyor. Son derece kullanışlı olan bu itemin artıları arasında yer alan bir diğer başlık ise başka pokemon sahipleri tarafından da kullanılabilir olmasından geçiyor.

Küçük bir hatırlatma yapmakta da fayda var. Bir pokestopta eğer lure itemi aktif hale getirilmişse o pokestopun renginin pembeye dönüştüğünü de hatırlatalım. Bu şekilde oyun oynarken daha rahat ve daha hızlı bir şekilde bilgi sahibi olmanız da mümkün oluyor. Oyun h

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir