Lucky Egg Nedir

Pokemon go oyunu çok yeni bir oyun olmasına rağmen yediden yetmişe pek çok kişinin gönlünü kazanmayı başardı. Henüz farkında olmadığımız ve etkili bir şekilde kullanmadığımız bazı itemleri de bulunmakta… Haliyle yeni güncellemeler geldikçe ve oyun daha fazla oturdukça yeni yeni itemlerle de karşılaşmamız mümkün olabilir. Özellikle bu yazının yazıldığı gün olan 18 temmuz tarihinde henüz çok yeni olmasına rağmen sıklıkla karşılaştığımız oyuna girme sorunu ile daha önce defalarca kez karşılaştığımızın altını çizmekte fayda var.

pokemon go lucky egg nedir

Yani neredeyse tüm gün boyunca sadece bir saat oyun girmeyi başardım. Daha fazla oyuna girmeyi başaramadığımın da altını çizmek istiyorum. Neyse bu özellik hakkında bildiklerimizi yazalım.

Pokemon Go Lucky Egg Ne İşe Yarar

Daha önce oyun içerisinde yumurtaların ne işe yaradığını ve önemini detaylı bir şekilde yazmıştım. Bu konuda herhangi bir yorum ve soru gelmediği için daha fazla detaya girmenin de pek bir etkisi olmayacağını varsayıyorum. Son zamanlarda normal egglerle karıştırılan bu item hakkında çok fazla soru gelmeye başlayınca biraz değinmenin de yerinde olacağını düşündüm.

Bildiğiniz gibi pek çok farklı item yer alıyor. Bunların dışında pokemon go lucky egg nedir sorusunun sadece kullanılması durumunda kazanılan xp ile ilişki içerisinde olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Bu itemi kullanmaya başladığınızda otuz dakika boyunca iki katı daha fazla xp kazanıyorsunuz ve bu şekilde harcamaya başlıyorsunuz. Konu ve itemler hakkında herhangi bir sorunuz bulunuyorsa, lütfen yorum kısmından bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin. Herkese iyi oyunlar…

Bir yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir