Pokemon Go Level Ödülleri

Pek çok özelliği ile dikkat çeken pokemon go level ödülleri ile de ön plana çıkmayı başarmış. Bu güzel oyuna birinci levelden başlayarak giderek zorlaşan bir level serüvenine çıkıyoruz. Oyunun ilk dönüm noktası beşinci level oluyor. Çünkü beşinci levelden itibaren ciddi anlamda bir mücadele içerisine giriyoruz ve gymlerin kapıları bize açılıyor. Bu yazımızda 1. Levelden başlayarak tüm levelleri ve getirilerini size sunmayı amaçladık.

pokemon go level ödülleri

 • Pokemon Go 2. Level Ödülleri: Oyunun ilk leveli olarak ikinci leveli sayarsak yanlış olmayacaktır. İkinci levelde ödül olarak sadece 10 adet pokeball verilmektedir.
 • Pokemon Go 3. Level Ödülleri: Oyunun ikinci leveli olan üçüncü level de verilen ödüller arasında sadece pokeball yer alıyor. Bu sefer verilen pokeball hediyesi 15 adet olarak belirlenmiş
 • Pokemon Go 4. Level Ödülleri: Giderek zorlaşan bir level geçme serüveni içerisinde 4. Levelin hediyesi de 15 pokeball olarak belirlenmiş durumda.
 • Pokemon Go 5. Level Ödülleri: Bir anlamda dönüm noktası leveli şeklinde sınıflandırmakta yanlış olmayacaktır. Çünkü artık gymlere giriş yapabiliyoruz. Aynı zamanda revive ve potionsda da yeni verilen itemler arasında yer alıyor. Adresimizde revive ve potionsun nasıl kullanılacağını açıklamıştık. Bunun dışında, ödüllerden bahsedecek olursak: 20 adet pokeball, 10 adet potion, revive ve incense verildiğini de belirtelim.
 • Pokemon Go 6. Level Ödülleri: 6. Levelin en dikkat çekici ödülü ise tabi ki incubator, incubator kullanımını da detaylı olarak açıkladığımızı belirtelim. Bunun dışında 6. Levelin ödülleri arasında; 15 Pokeball , 10 potion, 5 adet revive veriliyor.
 • Pokemon Go 7. Level Ödülleri: 15 adet pokeball verilen 7. Levelde 10 adet potion ve 5 adet revivenin yanı sıra incense de verilen ödüller arasında yer alıyor.
 • Pokemon Go 8. Level Ödülleri: Oyun giderek zorlaşıyor ve level atlamakta bir hayli zorluk çekmeye başlıyorsunuz. Aynı şekilde pokemon go levelleri nasıl atlanır sorusunu da sıklıkla sormaya başlıyorsunuz. 8. Levelin ödüllerine bakacak olursak; 15 adet pokeball, 10 adet potion, 5 adet revive, 10 adet razz berry ve lure module verildiğini söyleyelim.
 • Pokemon Go 9. Level Ödülleri: 15 adet pokeball, 10 adet potion, 5 adet revive, 3 adet razz berry ve lucky egg veriliyor.
 • Pokemon Go 10. Level Ödülleri: Bu levelle birlikte kilidi açılan itemlerden bir tanesi de Super Potions daha önce bu itemin nasıl kullanılacağını açıklamıştık. 20 adet pokeball, 20 adet super potion, 10 adet revive, 10 adet razz berry, incense, lucky egg, incubator ve lure module veriliyor.
 • Pokemon Go 11. Level Ödülleri: Benim en çok zorlandığım leveller arasında hiç şüphesiz 11. Level geliyor. Bulunduğum yer biraz da level atlamakta zorluk çekmemi sağlamıştı. 11. Levelin ödüllerine bakacak olursak 15 adet pokeball, 10 adet super potion, 3 adet revive ve 3 adet razz berry geliyor.
 • Pokemon Go 12. Level Ödülleri: Bu levelde ise yeni kilidi açılan bir item bulunuyor. Great Balls henüz tam olarak açıklayıp nasıl kullanıldığını belirtmediğimiz bu item hakkında detaylı bilgilendirme yapacağım. Onun dışında 12 levelin ödüllerine değinecek olursak: 20 adet great balls, 10 adet super potion, 3 adet revive, 3 adet razz berry veriliyor.
 • Pokemon Go 13. Level Ödülleri: 10 adet Great ball, 10 adet super potion 3 adet revive ve 3 adet razz berry veriliyor.
 • Pokemon Go 14.Level Ödülleri: 10 adet Great ball, 10 adet super potion 3 adet revive ve 3 adet razz berry veriliyor.
 • Pokemon Go 15. Level Ödülleri: Bu levelle birlikte yeni bir itemin daha kilidi açılmış oluyor. Henüz bu itemi de yazmadık. Adı Hyper Potions olan bu item hakkında detaylı bilgiye de kısa süre içerisinde yer vereceğim. Bunun dışında 15. Level ödüllerine bakacak olursak 15 adet great balls, 20 adet hyper potion, 10 adet revive, 10 adet razz berry ve incense veriliyor. Aynı zamanda lucky egg, egg incuvator ve lure module da veriliyor.
 • Pokemon Go 16. Level Ödülleri: 10 adet great ball, 10 adet hyper potion, 5 adet revive, 5 adet razz berry veriliyor.
 • Pokemon Go 17. Level Ödülleri: 10 adet great ball, 10 adet hyper potion, 5 adet revive, 5 adet razz berry bu levelde verilenler arasında yer alıyor.
 • Pokemon Go 18. Level Ödülleri: 10 adet great ball, 10 adet hyper potion, 5 adet revive, 5 adet razz berry veriliyor bir önceki levelde olduğu gibi.
 • Pokemon Go 19. Level Ödülleri: 10 adet great ball, 10 adet hyper potion, 5 adet revive, 5 adet razz berry veriliyor.
 • Pokemon Go 20. Level Ödülleri: Bu level ile birlikte yeni bir item daha kullanıma sunuluyor. Ulltra Balls adı verilen bu itemi de detaylı olarak anlatacağız. 20 levelin ödüllerine değinecek olursak: 20 adet ultra balls, 20 adet hyper potion, 20 adet revive ve razz berry, 2 adet incese, 2 adet lucky egg, 2 adet egg incuvator ve 2 adet lure module veriliyor.

Sıklıkla pokemon go level geçme itemleri arasından sorular geldiği için bu şekilde detaylı olarak level ödüllerinin neler olduğundan bahsetmek istedim. Aynı zamanda birkaç tanesini saymazsak yukarıda yer verdiğimiz tüm itemleri detaylı olarak anlattığımı da söylemek istiyorum. Leveller ve itemler hakkında yeni güncellemelerle birlikte yeni bilgiler yer aldıkça size detaylı bir şekilde ileteceğim. Herkese iyi oyunlar diliyorum.

Yorum yapın