Pokemon Go Kamera Sorunu

Gün geçmiyor ki yeni bir pokemon go sorunu ortaya çıkmasın. Daha öncede belirttiğimiz gibi henüz net bir şekilde indirilmeye başlanmamasına rağmen daha şimdiden on binlerce kişinin favori oyunu haline gelmeyi başaran pokemon go da pek çok farklı sorunda dikkatleri üzerinde topluyor.

Peki ama bu sorunların çözümü var mı? Cevabımız evet ama şimdilik oyun çok yeni olduğu için ve güncelleme sorunları bulunduğu için bu sıkıntılar yüzünden oynamada güçlük çekebiliyoruz. Bunun dışında zaten oyun tarafından desteklenmeyen marka ve modellere oyun yükleyerek oynamaya çalışanların listesi de hiç az değil…

Hal böyle olunca bu eğlenceli oyun son derece zor bir şekilde oynanmaya başlıyor. Son bir gün içerisinde pek çok kullanıcı tarafından aynı sorunun yaşandığına dair yorumlarla karşılaştığımız için hem bilgi paylaşımı hem de bu konu başlığına değinmek için sizlerin yorumlarını almaya karar verdik.

pokemon go kamera hatası


Pokemon Go Kamera Hatası Nedir

Şu ana kadar aktif bir pokemon go oyuncusu olmama rağmen henüz bu soruna benzer bir sorun ile karşılaştığımı söyleyemeyeceğim ama kamera sorunu konusunda gönderilen yorumlardan yola çıkarak iki çeşit sorun olduğunu da söyleyebilirim.

Birinci sorun ar mod dışında kamerası açılan ama pokemonları görünmeyenlerden gelen hata mesajları. İkinci sorunda ise kamera açılmaya çalışıldığı andan itibaren siyah ekran ve daha sonrasında oyunun kendi kendini kapatması ile karşılaşılan oyuncuların sorunları yer alıyor. İki sorundan biri ile karşılaşan okuyucularımızda yorumlar kısmına sorunun ne zaman meydana geldiğini cep telefonu modellerini ve daha önce oyunu oynayıp oynamadıklarını yazarlarsa memnun oluruz.

Bir de tabi ki sorunu çözmeyi başaran kullanıcıların yorumlarının da bizim için çok değerli olduğunu hatırlatmada fayda görüyoruz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

24 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir