Pokemon Go İos Kurulumu

Ha çıktı, ha çıkacak, tahmin ettiğimiz kadar güzel olur mu? Yoksa kısa süre içerisinde sorun yaşar ve kaldırır mıyız? Gibi sorular gündemdeyken ansızın kendini gösteren pokemon go pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başaran oyunlar arasında yer alıyor. Oyunu indirip kurmak ise şimdilik çok kolay değil… Yakın bir tarihte ülkemizde de resmi olarak indirilip kullanılmaya başlanacağı için bu oyunu oynarken sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Resmi olarak ülkemizde indirilmeye başlanmadığı için pokemon go oynamak istediğinizde farklı seçenekleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İos kullanıyorsanız öncelikle Apple Store’dan çıkış yaparak ilk adımı atıyoruz.

pokemon go destekleyen

Pokemon Go Giriş

Daha sonrasında Yeni Zelanda, Avustralya ve Amerika ülkelerinden bir tanesini tercih ederek giriş yapmanız gerekiyor. Şimdilik bu üç ülkede bu oyun oynandığı için bunlardan bir tanesini tercih ederek indirmeye başlayabiliyorsunuz.

Daha sonrasında ise size yeni bir hesap mı yoksa mevcut bir hesap üzerinden mi kullanmak istediğiniz soruluyor. Daha sonraki aşamada ise yeni bir hesap tercihini kullanarak oyunu indirmeye başlayabiliyorsunuz. Oyun konusunda sorun yaşayanlar için ayrıntılı anlatımın yer aldığı bir görüntüye yer vereceğimizi hatırlatalım.

Oyun hakkında hazır konusu açılmışken bir diğer soru işaretini daha burada değinmenin faydalı olacağını düşünüyorum. Bu oyun yalnızca iPhone 4 üzeri oyuncuların oynayabileceği bir şekilde piyasaya sürülüyor. Her ne kadar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir