Pokemon Go Android Kurulumu

Söylentisi bile oyunun ciddi anlamda dikkatleri üzerinde toplaması için yeterli olmuştu. Ne yalan söyleyeyim  bu oyun konsepti layıkıyla yerine getirilirse yediden yetmişe herkesin ellerinde telefonlar ile pokemon avlamaya başlayacağı günlerin çok uzakta olmadığını da söyleyebiliriz.

Peki ama pokemon go android kurulumu nasıl yapılıyor? Bunun için öncelikle ülkemizde kullanılmaya başlanması gerekmekte… Ama bunun dışında apk olarak oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Şu an ben oyunu oynamaya başlayamadım çünkü hali hazırda kullandığım telefonun pokemon g oyu desteklemediğini görünce kısa süreli bir şok yaşadığımı da itiraf etmek istiyorum. Özellikle Türk malı olan telefonların ve cep telefonu operatörlerinin kendi isimleri ile çıkardığı telefonların bu oyunu desteklemediğinin altını çizmekte fayda var.

pokemon go android

Pokemon Go Samsung

Yakın bir tarihte oyunun güncellenmesi olur yada pek çok marka için kullanılmaya başlanır mı bilinmez ama şimdilik bu oyun için telefon satma amacıyla yapılmış bir satış politikasına benziyor. Elbette ki farklı ülkeler için bu durum söz konusu olduğunda ülkeden ülkeye bazı esnemelerin olması da mümkün olabilir. Şimdilik ise benim gibi sizlerde bu telefonu oynamak istiyorsanız S4 üzeri bir telefona sahip olmanız gerekiyor.

Bunun dışında ülkemiz için indirilmeye sunulmadan önce doğrudan oynayabilmek için yapılması gereken tek işlemin internet üzerinden apk dosyasını bulmak ve bu şekilde oynamaya başlamak olduğunun da altını çizelim. Kısa bir süre sonra bu oyun ülkemiz için de oynanabilir bir hale gelecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir