Pokemon Go indiremiyorum

Pokemon go son zamanların en çok konuşulan konu başlıkları arasında yer alıyor. Özellikle henüz ülkemizde tam olarak ülkemizde indirilmeye başlanmamasına rağmen yine de oldukça popüler olduğunu görebiliyoruz. Her ne kadar tüm dünya çapında ilginin son derece yüksek olduğu bilinse de Türkiye’nin bu sıralamada önemli noktalarda yer aldığını söylemekte yanlış olmayacaktır.

pokemon go indiremiyorum

Peki ama pokemon go indiremiyorum diyenler için nasıl bir çözüm yolu getirilebilir? Öncelikle telefon uyumu hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü pek çok telefonun desteklemediği biliniyor. Kısaca özetlemek gerekirse intel işlemcili telefonlara indirmeniz ne yazık ki şu an için mümkün değil gibi görünüyor. Bunun dışında android 4.4 üzeri bir işletim sistemine sahip cihaz kullanmanız da son derece önemli olarak görülüyor.

Bunun dışında bazı durumlarda yanlış ve bozuk apk dosyasının indirilmesi sonucu oyunu kurmada güçlü çekebilirsiniz. Aynı şekilde ios işletim sistemine sahip bir telefona sahipseniz de uygun ülkelerde olacak şekilde oturumunuzu yeniden açmanız gerekiyor.

Ama tüm bu sorunlar telefonunuz tarafından desteklenmiyorsa  ne yazık ki çözüm bulunması son derece zor olan sorunlar arasında yer almaktadır. Bu bakımdan öncelikle telefonunuzun desteğinin iyi analiz edilmesi gerekebilir. Aynı şekilde pokemon indirme sorunu yaşayanların yaptığı bir diğer hata ise yanlış oyunun indirilmiş olmasıdır. Bu konuda  bazı fırsatçı oyun yazılımcıları pokemon go ismine benzer isimler kullanarak oyun yazıyor ve bu konuda bilgi sahibi olmayan yada eksik bilgi sahibi olan insanlarda istemeden o oyunu indiriyor. Özellikle henüz şu tarih itibariyle pokemon go oyununu indirebileceğiniz çok fazla adres bulunmadığı için özellikle bu konuya dikkat etmeniz gerektiğini belirtelim. Hızlı bir şekilde pokemon go oyununu oynamanız için bu seçeneklerden yararlanmanız gerektiği de unutulmamalıdır.

Yorum yapın