Pokemon Go Android N Sorunu

Pokemon go oynamaya çalışıp da bunu başaramayanların sayısı oynamayı başaranların sayısından fazla ne yazık ki… Cep telefonu ve internet sorununa takılmayan kullanıcılarda çoğunlukla yavaşlayan yada hiç çalışmayan server sorunları ile karşılaşıyorlar. Hepsini bir şekilde aşan kişilerde yoğun şarj tüketimi gibi sorunlarla karşılaşarak yanlarında taşınabilir şarj aleti taşımak zorunda kalıyorlar. Bir de tüm bunların üzerine ülkemizde bu oyunun henüz piyasaya çıkmamış olması da eklenince bazı sorunları da beraberinde getiriyor.

Oyundan çok eğlenen biri olarak ortaya çıkan sorunlarda daha fazla kişinin bilgi sahibi olmasını sağlamak için sıklıkla sorun çözümlerine değinmeye gayret gösteriyorum. Ortaya çıkan bu sorunların da farklı telefon model ve işlemcileri kapsadığını düşünürsek yorumlarınıza bu bakımdan çok ihtiyacımız oluyor. Bu bakımdan android n sürümü kullananların çözüm için bizi aydınlatmaları da oldukça önemli…

pokemon go android n sorunu

Yorumlara dikkat ettiğim zaman sıklıkla bu sorunla karşılaşan arkadaşlar olduğunu gördüm. Daha kaliteli bilgi paylaşımı için pokemon go android n beta sürümü kullanıp bu oyunu oynamayı başaramayan arkadaşlar sorun hakkında yorumlarını yazarlarsa daha kaliteli bilgi paylaşımı yapılabilir.

İnternette araştırma yaptıktan sonra pokemon go oynamak isteyen android n sürümüne sahip olan kişilerin aynı sorunlarla karşılaştığını gördüm. Bazı yorumlarda eklentilerden bahsedilmiş olsa bile net bir çözüm bulunamadığını gördüm. Eğer bu sürüme sahip olup da oyunu oynamayı başaran varsa yorumlarda belirtilerle ise aynı sorunu yaşayan diğer arkadaşlar için de aydınlatıcı bilgi olacağını düşünüyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir