Pokemon Go Hesap Silme

Pokemon go hakkında şu anki izlenimlerime dayanarak şunları söyleyebilirim ki: Şu ana kadar oynadığımız hiçbir oyuna benzemiyor. Gerek oynanış özellikleri, altyapısı ve yayıldığı kitle bakımından daha tam olarak piyasaya sürülmeden  milyonlarca insanın dikkatini üzerinde toplamayı başardığının da altını çizmek istiyorum.

Aynı şekilde pokemon go hesap silme yada hesap adı değiştirme gibi özelliklerinden faydalanmak istediğinizde bir takım basamakları diğer oyunlara paralel şekilde ilerletmeniz şu an için oldukça zor görünüyor.

Hesap nasıl silinir ?

Bu oyunda hesabınızı bir kere sildikten sonra aynı cihaz için tekrardan oyunu oynamanız ne yazık ki şimdilik mümkün değil gibi görünüyor. Şu ana kadar anladıklarımı sıralayacak olursam bu oyunu bir daha oynamamak üzere bırakmak istediğiniz zaman hesabınızı silmeniz gerekiyor. Aksi takdirde mevcut hesabınızı beğenmemeniz durumunda yeniden oynayabilmek sanırım şu an için imkansız gibi görünüyor.

pokemon go hesap silme

Bilindiği gibi oyun yakın bir tarihte pek çok Avrupa ülkesinde olduğu gibi Türkiye üzerinden de oynanabilir hale gelecek. Bu zaman diliminde hesap silme ve diğer özellikleri değiştirme konusunda ne yapılır bilinmez ama şimdilik mevcut durum söz konusu olduğunda pokemon go hesap değiştirme gibi özelliklerin bir hayli zor olacağını biliyoruz.

Belki de pokemon go oyununu diğer oyun seçeneklerinden ayıran özellikler arasında bunun yer alması da son derece dikkat çekicidir. Pokemon go oyunu hakkında merak ettiklerinizi yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Bu sayede daha çok kişi bilgi paylaşımı yapacak ve bilinmeyenlere daha hızlı bir şekilde ulaşacaktır.

Pokemon Go Hesap Silme (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın