Pokemon Go Come Back Later Hatası

Pokemon go oyunu çıktığından beri iki konu üzerine yoğunlaşıyoruz. Öncelikle dikkatlerimizi çeken nokta gps sorunu ve oyuna girmede yaşadığımız sorunlardı. Bunun dışında oyun içi kaynaklanan bazı sorunlarda olduğunu biliyoruz. Server sorunundan kaynaklanan bazı sorunlar nedeniyle come back later hatası ile de karşılaşabilirsiniz.

come back later hatası

Bildiğiniz gibi bu oyun henüz ülkemizde resmi olarak indirilip oynanmaya başlanmadı. Hatta ilk çıktığı dönemleri düşünecek olursak bir hafta içerisinde tüm dünyada aktif olarak indirilip oynanacak denmesine rağmen hala böyle bir haber bekliyoruz. Başka bir nokta ise oyunun beklenenden daha popüler olması nedeniyle server sorunu yaşanmasından kaynaklanıyor.

Bunun dışında pek çok telefonda desteklemediği için benzer sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz. Genellikle android cihaz kullanan kişiler internet üzerinden temin ettiği apk dosyaları ile son derece kolay bir şekilde oyunu oynayabiliyorlar. Bunun dışında bazen gps sorunu veriyor olsa da sorunsuz bir şekilde oyunu oynamanız mümkün olabiliyor.

Bunun dışında oyunun come back later benzeri hatalar vermesi de çoğunlukla aynı sorundan yani server hatasından kaynaklanmaktadır. Bu hata oyunun başlarında daha sık çıkmasına karşın sanıyorum server sorunlarının ortadan kalkması sayesinde ortadan kaldırılmışa benziyor. Daha az karşımıza çıktığını söyleyebiliriz.

Bu sorunun da ötesinde gps, gri ekran ve oyuna girme sorunlarınızı internet adresimizde yer alan çözümleri ile ulaşabilirsiniz. Bu sayede oyun oynarken herhangi bir sorun oluşması durumunda da daha rahat bir şekilde oyun oynamanız mümkün olacaktır.

Yorum yapın