Pokemon Go Candy Nedir

Pokemon go oyunu pek çok ayrıntılı ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bunların büyük bir çoğunluğu oyun içi kolaylık sağlıyor. Yeni güncellemeler ile oyuna yeni özelliklerin kazandırılmasını da bekliyoruz. Şimdilik oyun çok yeni olduğu için oyun içinde gelen özellikleri anladığım kadarıyla yazmaya gayret göstereceğim. Sizler de bu yazıda eksik ve yanlış gördüğünüz bir yer bulunuyorsa lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.

pokemon go candy nedir

Pokemon Go Candy Ne İşe Yarar

Candyler, pokemon go oyununda yakaladığımız pokemonlarla birlikte veriliyor. Bunlar ilerleyen dönemlerde pokemonları geliştirmek için kullandığımız en önemli yardımcılar arasında yer alacağa benziyor. Aynı zamanda yabancı forum sitelerinde okuduğum kadarıyla pokemon go candy lere benzer pek çok farklı özelliğinde ilk güncellemesi ile birlikte sunulacağı düşünülüyor.

Candyleri başka bir kullanım özelliği bakımından anlatmak gerekirse CP değeri düşük pokemonlardan yakaladığınız zamanda candy ile ödüllendirilebiliyorsunuz. Benim aynı türden yakaladığım durumlarda kazandığım candy sayısı hep 3 oldu. Net rakam bu mu tam olarak bilemiyorum ama en azından düzenli olarak candy kazanabiliyorsunuz.

Aynı şekilde candy’nin incense gibi genel bir şey olmadığını bilmeniz gerekiyor. Bu sebepten candy isimlendirilmesi genellikle pokemon isminden sonra alınıyor. Bu konuda net bilgi sahibi değilim daha detaylı bilgi için sizlerin yorumuna da ihtiyacım bulunuyor. Pokemon go candy kullanımı nın başka alanlarda da kullanıldığını biliyorsanız lütfen yorum olarak yazmaktan çekinmeyin. Bu sayede daha çok kişinin bilgilenmesini sağlayabiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir