Pokemon Go Ankara

Daha önce büyükşehirlerde ikamet edenlerin bu oyunda ne kadar şanslı bir konumda olduğunu anlatmıştık. Tamamen online ve gps desteği ile oynanan pokemon go Ankara oyuncuları açısından da aynı şansın devam etmesini sağlıyor.

Pokemon go Ankara gym

Peki ama bu şansın temel nedeni ne olabilir? Öncelikle sizin gibi oyunu oynayan insan sayısının bir hayli fazla olması anlamına geliyor. Aynı şekilde gym müdafaları ve savaşların sizi yormadan meydana gelmesi de bu oyunu çekici kılan detaylar arasında yer alıyor. Bu oyun için sadece pokemon toplamak önemli değil ama söz konusu olan pokemon toplamak olduğunda da Pokemon go Ankara seçeneğinde elinde cep telefonu ile pokemon toplayan pek çok kişi ile karşılaşmamız olası olabiliyor.

Pokemon go bu özellikleri ile daha şimdiden pek çok kişinin ilgisini üzerine toplamayı başarmış bir oyun olarak görülüyor. Yakın bir tarihte oyunun ülkemizde de indirilmesi ile birlikte oynayan sayısının artması anlamına geleceği için son derece eğlenceli bir hal alacaktır.

Pokemon Go Ankara

Pokemonlar konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız yorumlar bölümünden yazarak Ankara’da ikamet eden pokemon oyuncuları ile daha rahat bir şekilde bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Her ne kadar oyun hakkında makalelere yer veriyor olsak da bizler de oyunun ilk çıktığı günden beri oynuyoruz. Bu bakımdan bilgi sahibi olmadığımız yada yanlış bilgilendirme yaptığımız pek çok konu bulunacaktır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için yorum yazmanız da yeterli olacaktır.

Yorum yapın