Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar ve Kart Limitleri

Kredi kartı kullanmak kolay bir hale gelmesine rağmen kredi kartı kullananların sayısı gün geçtikçe azalmaktadır. İnsanlar yükselen kart faizleri ve gelen ekstreler karşısında şaşkınlığa uğradığı gibi yapmadığı hiçbir harcamanın da detayını orada görmüyor. Yani kredi kartı kullanmak tamamen müşterinin elindedir. Yapılan harcamaların detayı ellerine ulaştıkları zaman hiç bir şekilde ben bunu almadım deme hakları tanınmamaktadır. Tamamen kişinin kullanımına göre limitleri belirnenen ve bu sayede kişi istediği üzerine harcama yapması kişinin elindedir. Bankalardan şikayet edenlerin özelikle kullanım detaylarını incelemeden veya faiz hesaplarına bakmadan alışveriş yapanların olduklarını görebiliyoruz. Bu durum hem bankaların gidişatını sarstığı gibi kişi tarafında da başkalarına farklı anlatılmaktadır.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar ve Kart Limitleri

Öğrenci kredi kartı nasıl çıkarılır

Lakin şikayet edenlerin orta yaşlı olduğu gerçeğinin yanı sıra şu aralar en çok bankalardan kredi kartı almak isteyen kişiler hiç şüphesiz öğrenciler oluyor. Üniversite öğrencilere farklı farklı bankalar değişik cazibeler sunarak kendileri çekmeye çalışıyor. Öğrenciler bir öğrencinin harcaması kadar alacağı kartın limiti almak ister. İşte o yüzden hep arama motorların da her zaman Öğrenciler İçin Cazip 6 Kredi Kartı soruları sorulur.

Şöyle bir bakıldığı zaman hemen hemen her bankanın öğrencilere kredi kaRtı avantajları sunduğunu görebiliyoruz. Ama bunlar arasında detaylandırmak gerekirse şu şekilde olurdu.

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar ve limitleri

İş Bankası: Öğrencilerin ellerinde bulunan kartların arasın da en çok tercih edilen kart olmayı başarmıştır. 400 TL gibi limit veriri

Ziraat Bankası: Aylık 400 ve diğer bölümlere göre değişen limit seçenekleri ile öğrencilerin tercihleri arasında ve en uygun olanlar arsında yer almakta

TEB: Hem bonusları hem de alışveriş puanları ile cazip fırsatlar bulunuyor.

Akbank: 400 lira ve düşük faiz fırsatı

Vakıfbank: Uygun limit ve düşük faiz seçenekleri

Yapı kredi: En son tercih edilen ve diğerlerine göre yüksek faiz

 

Yorum yapın