Office 365 Nasıl Kullanılır ve Özellikleri Nelerdir?

Office365 sayesinde Exchange online ile e-postalarınıza yalnızca bilgisayarınızdan değil telefonunuzdan da kolayca ulaşabilirsiniz. Çünkü e-postalarınızı Outlook’a iletmektedir. Ayrıca video konferans veya anlık mesajlaşma gibi bazı işlemlerinizi Office 365 sayesinde kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca tek bir düğme ile online toplantılarınızda de konferanslarınızı rahatlıkla düzenleme imkanına da sahipsiniz ve herhangi bir çağrıyı yanıtlamak için yalnızca tek bir tuşa basıp yanıtlama imkanınız vardır.

Office 365 Özellikleri

Bunun yanında gerek sunumlarınızda gerek iş için hazırladığınız videoları da rahatlıkla yayınlama imkânına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bazı belgelerinizi rahatlıkla internetteki data alanlarına transfer edebilirsiniz ve artık çoktan demode olmuş bazı kurumsal uygulamalardan kurtulmuş olursunuz. Ayrıca kütüphaneler oluşturarak belgelerinizi düzenli hale de getirebilirsiniz bu özellikle karmaşık projeleriniz için de buna benzer işleriniz için oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca share point online aracılığı ile internet sitelerinizi kolayca düzenleyip oluşturma imkanına sahip olursunuz.

office 365 özellikleri

Office 365 telefon ayarları

Office 365 programı içerisindeki web Apps sayesinde arkadaşlarınız size nereden olursa olsun ulaşabilir ve belge iletişiminiz kolayca sağlanabilir ve sizin gönderecek olduğunuz belgeyi görmek için herhangi bir ofise ihtiyaç duymazlar tek ihtiyaçları olacak şey internet tarayıcısı olan herhangi bir teknolojik alettir. Office 365 in bunun haricinde pek çok faydaları olacağı da kesindir. Office 365 1 terabyte’lık online data depolama imkanı vardır. Bu sayede belgenizi kolayca depolayıp gerek işyerinizde ki gerekse de evinizdeki bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Bulunduğunuz yer neresi olursa olsun kolaylıkla yapmak istediğiniz işin online veya çevrimdışı olarak yapma imkânına sahip olursunuz ve office 365 sayesinde kullanmış olduğunuz ve ihtiyacınız olan belgelerinizi Word, Excel gibi ofis programları aracılığı ile paylaşma imkanı elde etmiş olursunuz ve yalnızca sizin değil iş arkadaşlarınızın da işini kolaylaştırmış olursunuz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir