Netflix Kullanım Ücretleri

Netflix dünyanın en büyük online film ve televizyon içeriği portalıdır. Netflix kurulumundan sonra tüketicinin bizzat gidip film alma derdini ortadan kaldırdı. Netflix kendi ürettiği yepyeni içeriklerle sektörde oldukça yenilikçi bir imza attı. Bu sebeple netflix neredeyse en çok kullanılan film izleme portalı haline geldi.

Netflix Nedir? Nasıl Kullanılır?

Netflixin bir film izleme portalı olduğunu söylemiştik. Nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verecek olursak netflixin internet sitesi üzerinden kısa bir satın alma işlemi yapmanız gerekiyor. Netflix. com. tr adresine girip paket seçimine göre yaklaşık 25-40 TL arası bir fiyatla 3 ayrı paketten birini seçmeniz gerekir. Bu işlemi yaparken kredi kartı numaranızı vermeniz gerekir. Bu işlemleri yapıp netflixe üye olduktan sonra sorunsuz bir şekilde istediğiniz filmleri izleyebilirsiniz. Netflixe her yerden ulaşmak oldukça kolaydır. Netflixi cep telefonundan, bilgisayardan, tabletten ve televizyonlardan rahatça takip edebilirsiniz. İstediğiniz her yerde netflixe ulaşıp film izlemek oldukça kolaydır.

Netflix Kullanım Ücretleri

Netflix Ücretlendirme

Netflixte Türkçe alt yazılı çeşitli diziler de bulabilirsiniz. Netflixte bulunan 3 paket hakkında bilgi verecek olursak giriş paketi 720p kalitesinde yayın yapar. Ek olarak tek bir monitörden netflixe giriş yapabilirsiniz. Bu paketin aylık fiyatı ise 26. 99 TL’dir. Standart pakette yayın 1080p kalitesindedir. Bu pakete iki monitörden ulaşabilirsiniz. Aylık fiyatı 33. 99tldir. Son paket olan premium pakette ise yayın 4k ya kadar çözünürlük desteği veriyor. Yayına 4 farklı monitörden ulaşabilme şansınız var. Aylık fiyatı sadece 40. 99tldir.

Netflix her kullanıcının bütçesine uygun bir paket oluşturmuştur. Oldukça kullanılan bir portal olmasının sebeplerinden biri de budur. Netflix portalının kullanımı oldukça kolaydır. Aradığınız her filmi ve diziyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Hiç bir sorun yaşamadan film veya dizilerinizi izleyebilirsiniz. Ayrıca oldukça kullanışlı bir portal olup ilk ay deneme süresi olduğundan dolayı, üye olunan ilk ay kullanıcılarından ücret talep etmemektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir