Nearby Hiç Pokemon Çıkmıyor

Çoğu oyuncunun zaten bildiği bir konuya değinmek istiyorum. Çünkü adresimize gelen yorumlara göz attığım zaman hala temel birimler hakkında bilinmeyenlerin olduğunu gördüm. Hal böyle olunca bu konu başlığına da değinmenin iyi olacağını düşündüm. Öncelikle ekranımızda son derece hayati bir öneme sahip olan nearby ne işe yarar konusuna değinmek istiyorum.

Nearby sizin pokemon go oyunu açısından son derece hayati öneme sahip olan bir birimdir. Oynadığınız oyun içerisinde yakınlarınızda bulunan pokemonlar burada kendini gösterir. Daha öncede belirttiğimiz gibi yakınlıklarına göre bu pokemonları yakalayabilirsiniz. Ama bazı noktalarda sorun ortaya çıktığı da biliniyor. Son dönemlerde özellikle pokemon go oyuna girmiyor benzeri sorunlarla karşılaştığınız zaman internette yer alan bazı pratik çözümleri deneyebiliyoruz. Özellikle iPhone pokemon go oyuncularının sıklıkla yaptığı gibi uçak modunda oyuna girip sonradan açmak gibi bazı pratik çözümler kullanılabiliyor. Ama bazı durumlarda bu başka sorunların ortaya çıkmasını tetikleyen bir diğer sorunu ortaya çıkarıyor. O sorun ne mi?

Pokemon Go Nearby Nedir

pokemon go nearby

Bilindiği gibi pokemon go pokemon avlama üzerine kurulu bir oyun.  Haliyle yakınında bulunan pokemonların nerede olduğunu da nearby menüsü üzerinden bulmak mümkün oluyor. Aynı şekilde yukarda da belirttiğimiz gibi bazı pratik çözümlerden destek almanız durumunda nearby bomboş gibi garip sorunlarla da karşılaşabiliyorsunuz.

Nearby sorunu ortaya çıkmadan önce server yoğunluğuna ve pokemon go oyununa girip girmediğinize dikkat etmeniz gerekebiliyor. Çünkü çoğunlukla oyuna zorla girildiği durumlarda nearby bomboş olabiliyor. Böyle durumlarda boşuna pokemon avlamaya çıkmış oluyoruz. Dikkat etmek gerekiyor. Sorularınız varsa yazmaktan çekinmeyin.

Bir yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir