Nasıl Pokeball Kazanırım

Oyunun olmazsa olmazları arasında hiç şüphesiz pokeballar gelmektedir. Her ne kadar temelde pokemon biriktirme üzerine kurulu bir oyun gibi görünse de ilerleyen levellerde daha çok poekmon savaşları ile ön plana çıktığını belirtebiliriz. İlk önce yapılması gereken oyuna başlar başlamaz mümkün olduğunca çok poekmon biriktirmeniz gerekiyor. Bunun için de tabi ki poketopuna ihtiyacınız oluyor. Bazı pokemonlar da gereksiz yere poketopunuzun boşa gitmesine neden olduğu için canınızın sıkıntısının artmasını da sağlamıyor değil… Peki ama ne yapmak lazım ve nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor?

nasıl pokeball bulurum

Nereden Pokeball Bulurum

Bilindiği gibi pokeballlar en bonkör şekilde level atlandığı zaman bulunuyor. Bunun dışında oyuna başladığınızda verilen poketoplarını bitirdikten sonra yenisini kazanmak için ya pokestoplara gitmeniz lazım yada düzenli olarak level atlamak gerekiyor. Benim tavsiyem mümkün olduğunca yani yapabileceğinizin fazlası olacak şekilde pokestoplara uğramanız olmalıdır. Bu yöntem sayesinde oldukça fazla adetlerde pokeball biriktirmeniz mümkün olacaktır. Aynı şekilde pokemon yakalama konusunda ustalaştıkça da mümkün olduğunca daha az harcama yaparsınız. Bu da bir anlamda pokeballarınızın elinizde kalmasını sağlayacaktır.

Pokeball Bulma Yolları

Hiç şüphesiz pokestoplarda verilen eşyaları ve level geçişlerinde verilen hediyeleri saymazsak bir diğer alternatifte gerçek para ile poketopu satın almaktır. Şahsi fikrimi soracak olursanız bu durumu çok fazla tavsiye etmem çünkü oyun zaten devamlı hareket etmenizi sağladığı için düzenli olarak pokestopları ziyaret etmeniz bol bol poketopu elde etmeniz anlamına gelecektir. Bu bakımdan elinizde imkan bulundukça bol bol pokestopları ziyaret edebilirsiniz. Aynı şekilde elinizde hali hazırda bulunan poketoplarını da ziyan etmeden kullanabilirsiniz. Bu sayede hem poketopu artacak hem de dar zamanda poketopu arayışına girmemiş olacaksınız. Her ne kadar para ile almayı tavsiye etmesem de yaşadığı yerlerde çok fazla pokestop bulunmayan insanlar için çok fazla alternatif bulunmadığını da kabul etmek zorundayım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir