Lg Telefonlar İçin Pokemon Oyunu

Çıktığından beri neredeyse telefonumu tek bir iş için kullanıyorum; o da pokemon go oynamak… Hal böyle olunca pek çok farklı telefon modeli ve telefon için bu konuyu masaya yatırma ihtiyacı hissettim. Çünkü hali hazırda gelen yorumlara göz attığım zaman pek çok kişinin pokemon go lg g3 ile oynayamadıklarını okudum.

pokemon go lg g3

Pokemon go açmıyorsa birden fazla sebebi olduğunun altını çizmekte fayda var. Öncelikle oyunun ülkemizde henüz oynanmaya başlamadığı için yüklediğiniz kaynaklara özellikle dikkat etmeniz gerektiğinin altını çizmekte fayda var. Bunun dışında telefonunun özelliklerine de dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Uygun özelliklere sahip bir telefon kullanmıyorsanız zorluk yaşamanız da muhtemel olacaktır.

Bazı durumlarda ise lg telefon modelleri için kamera hatasının ve gps sorunun da ortaya çıktığını söylemekte fayda var. Çünkü bu sorunlar oyunu sağlıklı bir şekilde oynamanıza engel olacaktır. Bizim altını çizmek istediğimiz nokta ise pokemon go lg g2 kullanıcılarının da sıklıkla sorduğu apk yükleme sorunudur. İnternet üzerinde bazı apk indirilmesine olanak sağlayan adreslerin bozuk apk yüklemesini sağladıkları için yükleme yapmadan önce özellikle dikkat edilmesinde de fayda bulunmaktadır. Bunun dışında hızlı bir şekilde oyunu oynamak için adroid sürümünüz ve kamera özelliklerinin yanı sıra mevcut sistem özelliklerinizin de bulunması son derece önemli olacaktır.

Özellikle pokemon go lg telefon üzerinden oynamak isteyen okuyucularımız sorunlarının nasıl çıktığını yorumlar bölümüne yazarlarsa daha net bir şekilde yardımcı olabiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir