Kırmızı Pokemon Takımı Nedir

Pokemon takımlarının en son olanındayız. Bilindiği gibi pokemon go da beşinci levele ulaşmamızla birlikte takım seçiyoruz. Takımları ise gym mücadelelerinde kullanıyoruz. Pokemon go oyunu için öncelikli olarak, klan mücadeleleri benzeri mücadelelerin oluşması bekleniyordu fakat şimdilik değiştiremediğimiz takımlara dahil olmaktan başka çaremiz yok.

Bunun dışında genel olarak kırmızı, mavi ve sarı takımlardan bir tanesine dahil olarak oyun üstünlüğünü artırabilirsiniz. Eğer bir takım seçmeden önce dikkat edilmesi gerekenleri merak ediyorsanız öncelikle arkadaş çevrenize göz atmanızı öneriyoruz. Kendi çevrenizdeki arkadaşlarınız hangi takım ile oynuyorlarsa bu sayede daha koordineli ve daha eğlenceli oyunları oynamanız da mümkün olacaktır.

kırmızı pokemon takımı

Pokemon Go Kırmızı Takım Özellikleri

İsmi valor olan kırmızı takım gerçek gücün varlığında ve çalışmaya önem veriyor. Oldukça karizmatik bir sembole sahip olan takım Moltres kuşu ile süsleniyor.  Kırmızının mücadele temelli oyunlardaki üstünlüğü düşünüldüğünde daha fazla kişinin bu takıma dahil olması gerektiği de öngörülüyor.

Kırmızı takımın ayrıcalıklı özelliklerinden bahsetmek ve kaliteli olana ulaşmak amacıyla sizlerde bu takıma dahil olabilirsiniz. Ama takım seçmeden önce özellikle dikkat edilmesi gereken konu başlıkları arasında gücün ve arkadaşlığında büyük bir önemi olduğunun da altını çizelim.

Özellikle takim seçmeden önce arkadaşlarınızdan takım özellikleri hakkında bilgi alabilir ve hangi takıma yönlenmeniz gerektiğini arkadaşlarınızdan öğrenebilirsiniz. Bu sayede takım konusunda ilerleyen zamanlarda da herhangi bir sorun yaşamamış olursunuz.

Yorum yapın