Kasalardan Raf Yapımı

Eski eşyalardan yapılan pratik ürünler son zamanlarda çok fazla dikkatimi çekiyor. Üstelik bu ürünler o kadar güzel bir hale geliyor ki para ile satın almanın imkansız olduğunu da düşünmeye başlıyorum. Hiç şüphesiz bunlar arasında ilk sırada kasadan raf yapımı geliyor. Evet yanlış duymadınız, meyve kasası olarak kullanılan ve çoğu zaman işlevini kaybetmeye yakın kırılarak yakılan kasalardan son derece güzel görünüme sahip raflar yapılabiliyor.

Tahtadan raf yapmak

Biraz da sizin hayal gücünüzü özgür bırakarak yapacağınız bu raf çeşitleri hızlı kullanım özelliği ile duvarda oldukça güzel görünüme sahip olan kitaplıkların oluşması anlamına geliyor. Hızlı bir şekilde kasaları kullanarak raf yapabilirsiniz. Salonunuzun ağırlığına bağlı olarak kasaların her tahtasını ayrı bir renge boyayabilirsiniz.

Tahtadan raf yapmak

Yada duvarınızla aynı renk oluşturacak şekilde sabit bir renkle boyayarak tahtadan raf yapımı ayrıcalıklı ve son derece kolay bir şekilde raf yapımından faydalanmanızda mümkün olabilir. Bunun için çeşitli seçenekleri göz önüne alabilirsiniz. Bu tarz pratik seçeneklerden yararlanmak için biraz da hayal gücünüzü özgür bırakmanızı tavsiye ediyorum. Enerji dolu renkler hem mekanların daha güzel görünmesini sağlayacak hem de sizin için daha zengin durması anlamına gelecektir. Çok para verip raf satın almak yerine atılmaya yüz tutmuş tahta kasaları rafa dönüştürme fikri de oldukça kullanışlı görünüyor.

Basit Raf Yapımı

Söz konusu olan basit raf yapımı olduğunda son derece küçük seçeneklerden yardım alarak kendi imkanlarınızla raf yapmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede göreceksiniz ki hem kolay hem de basit yöntemlerle raf yapmanız söz konusu olacaktır. Benim sizden tek isteğim bu konuda merak ettiğiniz yada yaptığınız raflar varsa resimlerini gönderin sizin için yazalım beraber yeni seçenekleri ön plana çıkarmış olalım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir