Kampanyalı Ev Tüpü Fiyatları

Günümüzde neredeyse kampanya yapılıp uygun fiyata satılmayan hiçbir sektör olmadığını söylersek yanılmış olmayız. Özellikle fiyatı 50 tl üzerinde olan ve düzenli olarak tüketilen tüm ev ürünlerinde kampanyalı olarak yararlanmanın daha akıllıca olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi sizinle kampanyalı tüp 2017 yılında ortaya çıkan fiyatlarına göz atacağız.

Kampanyalı Tüp Fiyatları

Öncelikle kampanyalı tüp fiyatlarına değinmeden önce şehir şehir fiyatlarına göz atalım istedim. Bunun için tüm şehirlere göz atma fırsatı bulamadım ama çoğunlukla illere ve firmaların satış fiyatlarına göz attığım zaman tüp fiyatlarının (ev tüpü) 80 – 70 tl arasında satıldığını söyleyebilirim. Bazen sürümden bazen de anlık indirimlerden faydalanarak tüpünüzü değiştirebilir yada mutfak tüpüne daha uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz.

Kampanyalı Ev Tüpleri

Gelelim şimdi asıl konumuza yani kampanyalı ev tüpü seçeneklerine…

  • Öncelikle Akıllı kadınlar kulübü ile başlamak istiyorum. 31 Ocak 2017 tarihine kadar Turkcell Akıllı kadınlar kulübü ile son derece uygun fiyatlardan tüp almak istiyorsanız bu indirimlerden faydalanabilirsiniz. İpragaz tüpler (12 kg ev tüpü) bu kampanya dahilinde sadece 65 tl… https://goo.gl/GWQEJx buradan kampanya detaylarına ulaşabilirsiniz.
  • Aygaz indirim konusunda biraz farklı seçenekler sunmuş. Aygazın bize sunduğu indirimler arasında yolculuk biletine yada evlilik cüzdanına ayrı ayrı indirimler yapılmış. Detaylarından kısaca bahsetmek gerekirse Pamukkale Seyahat ile yolculuk yapan kişilere Aygaz 7 tl indirim yapmış. Aynı zamanda son 1 sene içerisinde evlenmiş müşterilerine de evlerine dedantör ve tüp başta olmak üzere uygun fiyatlı ürünler sunulmuş. Detaylara ve diğer kampanyalara https://goo.gl/I67IE9 buradan ulaşmanız mümkündür.

01/01/2017 tarihi ile dikkat çeken 2 adet ev tüpü indirimi bulunduğunu söyleyebilirim. Düzenli olarak kampanyaları takip edecek ve yeni bir indirim yada kampanya olması durumunda bu yazıyı güncelleyeceğim. Özellikle mutfak tüpü konusunda sizinde sormak istediğiniz bir soru olursa lütfen yazmaktan çekinmeyin.

Sizler için düzenli olarak farklı kampanya ve yenilikleri takip ediyoruz. İnternet adresimizde yazılmasını istediğiniz herhangi bir yazı yada kampanya olmasını isterseniz yorumlardan belirtebilirsiniz. Daha önce araba fiyatları, damacana kampanyaları, cep telefonu kampanyaları ve güncel altın fiyatları gibi çok farklı konu başlıklarına değindik. Dilerseniz arama bölümünden burada yer alan güncel kampanyalara da göz atabilirsiniz.

Yorum yapın