Jinyu Kışlık Lastik Nasıl, Fiyatları ve Yorumları

Bir tavsiye üzerine aldım, aslına bakarsanız marka takıntısı olan biriyim. Şu ara gelirler azalmaya başlayınca aracıma aldığım kışlık lastikte daha ekonomik seçimler arar oldum. Özellikle internette araştırma yaptığım jinyu kışlık lastik seçeneklerine son derece uygun fiyatlardan ulaşınca bu lastiği almaya karar verdim. Bu yazıyı yazmadan öncede bir kış mevsimi boyunca lastiği test etti.

Jinyu Kışlık Lastik 

Marka takıntısını yavaş yavaş ekonomik zorluklardan ötürü fiyat performans aralığına kaydırmaya başladım. Jinyu kışlık lastikleri son derece kaliteli ve ekonomik bir lastik seçeneği sunuyor. Şu an için büyük alışveriş sitelerinde Jinyu lastiklerini almak pek mümkün değil. Tahmin ediyorum kısa bir süre içerisinde daha da yayılacak ve hemen hemen herkes bu lastiğin kalitesinden bahseder olacaktır. Burada kalite dediğim zaman çok yüksek bir beklentiniz olmasın ama fiyatına göre kıyaslandığı zaman daha fazla kalite vaat eden pek çok lastik firmasından da daha kaliteli olduğunu söylemeden edemeyeceğim.

Jinyu Kışlık Lastik Fiyatları

Fiyat aralığına bakıldığı zaman son derece uygun demekte pek doğru değil aslında. Aslına bakarsanız jinyu kış lastikleri satıldığı fiyat aralığından daha uygun fiyatlı pek çok lastik bulmakta mümkün oluyor. Örneğin benim en son aracıma taktırdığım 15” lastiğin fiyatı 150 tl olmasına rağmen internette ve hatta serviste 130 – 140 tl arasına pek çok markada lastik bulmakta mümkün oluyor.

jinyu-lastik-nasil

Jinyu Kış Lastiği Yorum

Bir kış ve hatta yarım dönem bahar aylarında kullandığım kadarıyla Jinyu lastiklerinin yerinde bir kaliteye sahip olduğunu söyleyebilirim. Ben genelde bu tarz yorumlar yazdığım zaman itiraz bakımından bazı mesajlarla karşılaşıyorum. O da genellikle benim kullandığım ürünlerde fiyat performans ikilisini iyi göz ardı etmemden kaynaklanıyor. Çoğunlukla kış lastiği fiyatları yada yorumlarını kıyasladığım zaman 3 liralık bir ürünle 33 liralık bir ürünü kalite bakımından kıyaslamanın haksızlık olacağını söylemek istiyorum.

Jinyu Kış Lastik Kullanan Yorumu

Jinyu lastik almanız durumunda yol yardım hediyesi de kazanıyorsunuz. Eğer iki adet lastik satın alırsanız 6 ay dört adet lastik satın alırsanız bir sene yol yardım  hediyesini kazanıyorsunuz. Aynı zamanda fiyatına bakıldığı zaman derece kaliteli olan Jinyu lastiklerini de herkese tavsiye ediyorum. Lastik tavsiye konusunda lütfen mesajlarınızı esirgemeyin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir