Gym 1 Hp Hatası

Her geçen gün pokemon go oyunu için yeni bir sorun ve hata ortaya çıkmaktadır. Bu hatalar ne kadar düzeltilebilir olsa bile sinir bozucu olmalarının yanı sıra oyuncuların emeklerinin de çarçur olmasını sağlar. Son zamanlarda pokemon go gym 1 hp hatası da ortaya çıkmış.

Şu ana kadar başıma hiç gelmediği için hata ve çözümü hakkında detaylı bir bilgilendirme içerisine giremeyeceğim. Benim burada değerli okuyucularımızdan ricam sorunu yaşayan kişilere yardımcı olmak amacıyla hata ve içeriği hakkında bilgilerinizi paylamanızdır. Bu sayede benzer bir sorun yaşayan kişilerde daha rahat bir şekilde bu hatadan kurtulacaktır.

Hatanın ne olduğunu çözemesem de yabancı forum sitelerinde gym 1 hp hatası ile karşılaşıldığı zaman daha fazla iksir harcamamak adına uygulamanın kapanıp tekrar açılması gerektiğinden bahsedilmiş. Bu sayede kaybedilen pokemonların bir kısmının geri iade edildiğinden bahsedilmiş. Aynı şekilde zararında minimize edildiğinin altı çizilmiş.

Gym 1 Hp Hatası

Şu an için ülkemizde bu sorunu yaşayan biri olmadığı için gmy 1 hp hatası hakkında çok fazla bilgi sahibi olamasam da yine de uyarmak istedim. Sorun yaşadığınız zaman gereksiz yere iksir harcamak yerine oyundan çıkmanın da bu sorunu ortadan kaldırdığını bilmeniz yeterli olacaktır. Konu hakkında daha fazla bilgi vermek isteyen arkadaşlardan ricamız lütfen yorumlar kısmına hata ve çözümü hakkında bildiklerini yazmalarıdır. Bu sayede bu sorunu biraz da olsa ortadan kaldırmak mümkün olabilir. İlk güncelleme ile birlikte zaten bu sorundan kurtuluruz diye ümit ediyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir