Gözlük Kabı Süsleme

Gözlük kapları genellikle tek renk ve desensiz bir şekilde piyasaya sürülmektedir. Zaten bu kapların piyasaya sürülme amaçları da sadece gözlüğü dış etkilere karşı korumak olduğu için bu durumu çok yadırgamamak yerinde bir karar olacaktır. Gözlük kabı süsleme konusunda ise son dönemlerde özellikle kendin yap bloglarda sıklıkla birbirinden farklı ve güzel seçeneklerin ortaya çıktığı da gözlerden kaçmamaktadır.

Gözlük kabı nasıl süslenir

Genellikle gözlük kabı süsleme üstüne kumaş kıyafet giydirme şeklinde yapılabiliyor. Bunlar arasında sıklıkla çiçekli bir örtü ile dışının kaplanması şeklinde süslenmenin tamamlandığı görülüyor. Ama ayrıca dikilmiş bir keçe yardımıyla da gözlük kabınızı daha süslü bir hale getirebilirsiniz.

Gözlük kabı süslenirken sıklıkla keçeden destek alınmaktadır. Zaten keçe kolay biçim alıyor olmasının yanı sıra yapısından dolayı da kolay süslenebiliyor bir hal alıyor. Sizde gönül rahatlığıyla keçeden yardım alarak gözlük kabınızı süslemeye başlayabilirsiniz.

gözlük kabı süsü

Gözlük kabı süsleme

Bu bakımdan diğer gözlük kapları ve seçeneklerden de farklılık gösterdiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda gözlük kabından gece çantası yapma gibi farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Gözlük kabı süslemek sanıldığından daha kolay olacağı için sorunsuz bir şekilde süsleyebilirsiniz.

Eğer bütünüyle gözlük kabınızı süslemek istemiyorsanız bir obje oluşturarak (ki bunu keçe ile rahatlıkla yapabilirsiniz) üzerine yapıştırmak suretiyle de kabınızı süsleyebilirsiniz. Bunlar arasında sıklıkla tercih edilen çiçek, küçük nesneler ve bazı hayvanlar tercih edilmektedir. Sizler de rahatlıkla deneyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir