Eti Matik Bor Kullananlar Satıldığı Yerler

İlk çıktığı dönemlerden bu yana büyük bir mutlulukla kullandığım Bor matik konusunda kafanıza takılan soru işaretlerini cevaplandırmaya çalışacağım. Bildiğiniz gibi uzunca bir süredir (yanlış hatırlamıyorsam 2014 yılından bu yana) Eti Matik marketlerde yer bulmaya başladı bile. Şimdi sizler için dilim döndüğünce diğer markalarla arasında ki farkları ve neden alınması gerektiğini yada gerekmediğini anlatmaya çalışacağım.

 

Eti Matik Satış

İlk çıktığı zamanlarda bulmakta ne kadar zorluk çeksek de günümüzde daha rahat bir şekilde bulmak mümkün oluyor. Ben süper marketlerin büyük bir çoğunluğunda görüyorum. Ama doğruyu söylemek gerekirse internette daha uygun fiyatlı satış yapıldığı için büyük market alışverişlerimi internet üzerinden yapmaya çalışıyorum.

Bunun dışında internette forumlarda okuduğum kadarıyla eti matik migros ve bazı büyük marketlerde ara ara satışa sunuluyormuş. Benzer markalara göre daha uygun fiyatlı olduğu için gönül rahatlığıyla tüketilebileceğinin de altını çizmek istiyorum.

Eti Matik Ne Kadar

Farklı adreslerin kampanyalarına sıklıkla yer verilmesi dolayısıyla fiyatı hakkında net bir şey söylemenin çok zor olduğunun da altını çizmek istiyorum. Geride bıraktığımız hafta evimin hemen altında ki bir süper markette Eti Matik 5 Kg Fiyatı: 20.75 tl ye satılıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam bir dönem hepsiburada gibi bir kaç internet sitesinde de eti matik 5kg x 4 şeklinde bir set kampanyası sunulmuştu.

Eti Matik Kullananlar

Tamamen doğal olması ve sabun ve minerallerden oluşması nedeniyle en çok kullandığımız matik deterjan olarak Eti Matik sayılabilir. İlk çıktığında çok tozlanma yapan eti matik zaman içerisinde değiştirildi ve artık daha az tozlanma yapıyor. Başlarda sıklıkla etimatik öksürtür mü benzeri şikayet yorumlarına göz atsam da günümüzde çok da sıkıntı çıkarmadığını da söyleyebilirim.

Konu temizliğine gelecek olursa, marka vermeden konuşmam gerekirse çok daha pahalı deterjanlardan kat be kat temizlediğini söyleyebilirim. Piyasada bulunan en kaliteli deterjan olarak eti matik demek doğru olmayacaktır. Bana kalırsa Türk malı olması doğal olması ve uygun fiyatlı olması nedeniyle kesinlikle alınması gereken bir çamaşır deterjanı olduğunu söyleyebilirim. sizlere de tavsiye ediyorum. Ben evimde düzenli olarak Eti Matik kullanıyorum. Bu konuda sizin yorumlarınızı da merak ediyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir