Çekici Bayan Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Kadınlar arasında dünya var olduğundan bu yana güzel olma yarışı vardır. Her zaman kadınların çekici görünme isteği öndedir. Her kadın seksi, güzel ve çekici görülmek ister. Güzel görünmek için bakım gereklidir.

Çekici görünmek için ne yapılmalı

Her gün duş alın. Vücudunuzu güzel kokulu sabun ve lif ile masaj yapak yıkayın. Duştan sonra nemlendirici ile vücudunu krem leyin. Ellere, dirseğe ve dize önem verin. Kullandığınız losyon ve sabunun özellikleri ve kokusu aynı olmalıdır. Gül kokulu sabun ile gül kokulu krem kullanılmalıdır. Ağır ve kalitesiz koku kullanmayın. Bir tane kaliteli olanı alın. Kokunuz itici kokmasın.

Çekici Bayan Olmak İçin

Daha güzel ve temiz gözükmek için

Diş bakımına ve ağız kokusuna dikkat edin. Çekici görülmenin ilk şartı temiz kokan ağız ve bembeyaz dişlerdir. Dişleri her gün iki defa fırçalayın. Diş ipi kullanmak önemlidir. Dilinizi de dişlerinizle fırçalayın. Diş macununu kaliteli seçin. Ağız spreyleri ve gargara kullanın.Tırnaklar bakımlı düzgün kesilmiş ve temiz olmalıdır. İnsanlar konuşurken yüzden sonra bakılan yer eldir. El ve ayak tırnaklarına bakım yapılmalıdır. Tırnaklarda oje olmasa da düzgün kesilmiş tırnak imajınız için iyi bir fikir verir.

Daha çekici saçlar için

Kadının vazgeçilmez süsüdür saçları. Kendine yakışan modeli tercih etmelisiniz. Kuaföre gitmek saç bakımı için gereklidir. Kesimi modern saç değişik hava verir güveniniz gelir. Saç rengini değiştirerek monotonluk olmaktan kurtulun. Cilde buhar banyosu iyi gelir. Haftada bir yüzünüze zaman ayırın. Yapmanız gereken yüze buhar banyosu. Buhar ciltteki gözenekleri açarak siyah nokta ve sivilceden kurtulursunuz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir