Casper Tablet Bütün Modeller Format Atma

Casper tablet format atma, Türkiye’de teknolojinin gelişmesi ile birlikte tabletlere olan ilgi bir hayli fazla olmaya başladığı bu dönemlerde yine bir hayli sorunlar ile karşılaşıyoruz. Tabletlere koyduğumuz desen kilitlerini, şifrelerini zaman zaman unutuyor ve cihazı malesef kitliyoruz. Bunu bilen firmalar ise bu tip durumlarda ” garanti ” kapsamında olmadığını beyan ediyor bir hayli yüksek servis ücretleri ile cihazları eski haline çeviriyorlar.

Casper tabletlere format atma

Tabletlere yazılım yüklemenin bir hayli kolay ancak bir hayli zor olduğu da aşikar, aslında zor kısmı ucuz diye alınan ve ismi ender duyulan tabletlerde görülüyor. Sebebi ise bu cihazlara uygun rom dosyasının çok fazla bulunamamasıdır. Ancak Casper, Samsung vb gibi daha yaygin ürünlerin yazılımsal sorunları daha kısa vadede giderilebiliyor.

Bu konumuzda ” Casper tabletlere format atma ” içeriğini işleyip Casper tablet sahiplerine yardımcı olmak istiyoruz.  Sayfanın alt kısmında bulunan yorum bölümünden tabletin seri numarasını yazdığınız taktirde size uygun yazılım dosyasını indirmenize yardımcı olabiliriz.

Casper Tablet Bütün Modeller Format Atma

Casper cta tablet format atma

Casper CTA-E07-10Z
Casper CTA-E07-11A
Casper CTA-E07-11Z
Casper CTA-E07-13A
Casper CTA-E07-14A
Casper CTA-E10-12A
Casper CTA-E10-16A-3G
Casper T8W

Casper tabletle yazılım yükleme , recovery (format) atma ve buna benzer işlemlerin nasıl yapıldığından bahsedicem sizlere. Casper’ın ayarlar bölümünde bulunan yazılım güncelleme menüsü çok stabil çalışmıyor insanlarda burada sorun yaşıyor aslında çünkü Casper güncellemeleri karşıdan sorunsuz yüklese kullanıcılar bu kadar sıkıntı ve sorun yaşamazlar ancak Casperin sunucularındaki sık sık kopmalar güncellemeyi çekmeye izin vermiyor hal böyle olunca da yeni bir güncelleme çıktığında sürekli uyarı veriyor ve güncelleme başarılı olamıyor.

casper tablet sıfırlama

Casper tablet sıfırlama

Cihazınız kasıyor , virüs bulaşmış veya bu tip sorunlarda tablet üzerinden sıfırlama yapabilirsiniz şimdi bu sorunu yaşıyorsanız aşağı da bahsedeceğim adımları takip etmelisiniz. Tabletinizin ayarlar menüsünden cihaz hakkında olan bölümden fabrika ayarlarına sıfırla seçeneği ile cihazın ilk günkü haline çevirebilirsiniz bu işlemde cihazdaki tüm veriler silinir öncesinde önemli bilgilerinizi yedeklemenizi tavsiye ediyorum. Tabletiniz açılmıyorsa yani bir şekilde ayarlar menüsüne ulaşamıyorsanız power yani tableti açıp kapattığınız tuş ile birlikte bazı modellerde ses açma (+) bazı modellerde ise ses kısma (-) tuşuna aynı basarak bot ekranına gelir buradan recovery sekmesine basarak tabletinizi sıfırlayabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir