Camp Pokemon Oyunu

Son dönemlerde pokemon go oyunu interneti kasıp kavuruyor. Aynı zamanda ülkemizde indirilmeye başlanmadığı içinde pek çok kişi pokemon go yerine camp pokemon oyununu indiriyor. Haliyle bu durumda oyunun yorum sayfasına yansımış…

Öncelikle oyunun mantığı biraz internette gördüğümüz pokemon go ile zıt bir mantık üzerine kurulu… Haliyle bu oyunu oynamak istediğiniz de tamamen farklı bir oyunu oynayacağınızı unutmamanız gerekiyor. Aynı zamanda oyun bir ada içerisinde yer alan pokemonları yakaladığınız bir macera halinde geliyor.

Camp Pokemon Oyunu

Sadece cep telefonu ile oturduğunuz yerden oynayabildiğiniz bir oyun olduğu için pokemon go kadar detaylı bir oyun olmadığının altını çizelim. Çoğunlukla pokemon go yerine bu oyun indirildiği için bazı kullanıcılar hayal kırıklığı yaşayarak pokemon go oyununun kötü olduğunu söylüyorlar. Tamamen isim benzerliğinden kaynaklanan bu sorunu aşmak için pokemon go oyunun ülkemizde de indirilmeye başlanmasını bekleyebilirsiniz.

Camp Pokemon Oyunu

Bunun dışında oyun farklı ortamlarda bulunan pokemonların yakalanıp mücadele edilmesinin sağlandığı bir oyun olarak ön plana çıkmış. Tabi ki birkaç saat göz gezdirdikten sonra sildiğim için daha fazla yorum yapamayacağım. Genellikle oyun hakkında yazılan yorumlara göz attığım zaman, vakit geçirmelik bir oyun olduğunu söyleyenlerin sayısının da azımsanmayacak kadar fazla olduğunu belirtmeden edemeyeceğim.

Oyunu oynayıp yorumlarınızı da bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. Bu sayede indirmek isteyen kişiler için de bir bilgilendirme olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir