Samsung Telefonlar İçin Pokemon Go

Samsung telefon kullanlar yorum bölümüne telefon modelinizi ve oyun sorununuzu yazarsanız kısa süre içerisinde cevap verilecektir.

Oyun çıktığı günden bu yana farklı hataları ve sorunları ile dikkat çekiyor. Bir diğer önemli konu başlığı ise uyum konusunda yaşanıyor. Bu sefer pokemon go samsung telefonlar için inceleyeceğiz. Öncelikle şu an için pokemon go oyununun çalışmadığı tek telefonun intel işlemcili ve uyumluluk sorunu barındıran telefonlar olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında pokemon go oynamak istediğinizde sorun yaşıyorsanız iki sebebi bulunacaktır. Birincisi telefonunuz oyunu desteklemiyor olabilir. Bunun dışında işletim sistemi uyum sorunu barındırıyor olabilir. Bunun için kullandığınız samsung telefonunun özelliklerini iyi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

pokemon go samsung

Pokemon Go Samsung

Tek tek model yazmanın uzun olacağını düşündüğüm için genel özelliklerine değinmek istiyorum. Daha önce de belirttiğim gibi işletim sistemi yada gps sorunundan kaynaklanan nedenlerle oyunu oynamakta zorluk yaşıyorsanız genellikle karşınıza gri ekran sorunu çıkmaktadır. Bunun dışında bir başka sorun ise apk dosyasının hatalı olmasından kaynaklanabilir.

Kaynağı bilinmeyen adreslerden indirilen apk dosyaları da oyunun sorunlu algılanmasını sağlayabiliyor. O sebepten oyunu indirdiğiniz adrese iyi dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun dışında oyunun resmi olarak indirilip oynanmaya başlaması ile birlikte böylesine bozuk apk sorunu ile karşılaşmamızda son derece zor olacaktır. İnternet sitemizde araştırma yaparsanız gps sorunu ve kamera sorunu ile ilgili de makalelere ulaşabilirsiniz. Pek çok samsung kullanıcısı pokemon go oynamak istediklerinde böylesine sorunlarla karşılaşıp bunu da oyuna bağlayabiliyorlar. Aynı şekilde yorum bölümüne telefon modelinizi yazarsanız destekleyip desteklemediğini de belirtebiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir