Boş Duvarlar Nasıl Dekore Edilir

Kesinlikle, en eğlenceli alan evinizin boş duvarlarıdır. Baştan aşağıya cam olmayan boş bir duvarınız varsa onu dekore edebilmek için on binlerce farklı yolunuz olacağı açıktır. Benim aklıma gelenleri aşağıya sıralayacağım sizin bu konuda öneriniz ve fikirleriniz varsa kesinlikle yorumlara yazın. Hiçbir yorumun cevapsız kalmayacağı gibi hepsi için ayrı ayrı başlıklar açarak sizi yeniden bilgilendirmeye gayret göstereceğim.

Boş duvarlar nasıl değerlendirilir

Bu durum yeni bir üniversite bölümüne ilham kaynağı olabilir. Nasıl değerlendirilir yada ne gibi işlemler uygulanır hepsinin ayrı ayrı göz önüne alınması şart gibi görünüyor. İlk olarak duvarınızı değerlendirmeniz için ev sahibi mi olduğunuz yoksa kiracı mı olduğunuz son derece önemlidir. Eğer kiracıysanız kalıcı ürünlere çok yüksek paralar vermenize gerek yok gibi görünüyor. Boyayarak yada daha basit adımlarla duvarınızı değerlendirebilirsiniz.

Boş Duvarlar Nasıl Dekore Edilir

Boş duvarlara ne yapılabilir

Akıl dolu bir hareketle hem duvarlarınızı olduğundan daha büyük gösterebilir. Hem de evinizi daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Odada bulunan diğer eşyalar ile aynı renkte bulunan çerçevelerle süsleyebilir. Birkaç ton açık renk kullanarak raflar dizebilirsiniz. Çerçevenizi boş olarak duvara takıp altını siz kendiniz boyayabilirsiniz. Çerçeveden çıkan boyanın farklı bir konu işlemesi de oldukça hoş bir görünüm sağlayacaktır. Nasıl mı?

Boş Çerçeve Duvar Dekoru

Diyelim 30X30 cm boyutlarında boş ve eskitilmiş bir çerçeveyi duvarınıza astınız. Altından bir çocuğun koşturduğu bir manzara olduğunu düşünelim. Bu kadarla da değil çerçevenin dışını (yani duvarınızı) boyayarak bu manzaranın taşmasını sağlayabilirsiniz. Yani çocuğun aslında koştuğu hedefi yani bir evi yada bir oyuncağı çizebilirsiniz. Bu durum tamamen sizin hayal gücünüze kalmış duvarınızı süslemek ve bu duruma uygun bir dekorasyon belirlemekte size kalıyor.

Boş duvarları değerlendirme

Bu da sık tercih edilen değerlendirme yöntemleri arasındadır. Yazı yazarak duvarınızı değerlendirebilirsiniz. Ama işin ucunu kaçırırsanız küçük çocukların odasında ki boyanmış duvarlara döneceğine emin olabilirsiniz. Bu sebepten duvarınızı boyamadan yada yazmadan önce evinizde ki yada odanızda ki bulunan eşyalara uyumlu bir konseptin tercih edilmesi son derece büyük bir öneme sahip olacaktır. Mantıklı değerlendirmeli ve ona göre hareket etmelisiniz.

Yorum yapın