Bimde Satılan Trekking Ayakkabı

Gün geçmiyor ki Bim yeni bir sürpriz ile karşımıza çıkmasın. Özellikle kış aylarının gelmesi ile beraber beklediğimiz gibi termal ürünlerin yoğunlukta satılmaya başlayacak gibi görünüyor. Bunun için Bimde satılan termal ayakkabı ile açılışı yaptık.

bimde-satilan-ayakkabilar

Sanırım kışlık kıyafet, ayakkabı ve çorap satın almak için bekleyenlerdenseniz tam olarak uygun fiyatlı olarak bu ürünleri satın alabilirsiniz. Geçen sene bir benzer modelini almış ve çaldırmıştım. Bu sene de görür görmez aldım. Geçen sene ki ürünle benzerlik gösterdiğini söyleyebilirim. Şimdi genel olarak Bim’de satılan ayakkabının özelliklerini inceleyelim.

Bimde Satılan Ayakkabı

Trekking ayakkabı olarak satışa sunulan bu ürün üç farklı renk ile tüketiciyi karşılıyor. Ürünün renk seçeneklerinde çok ciddi bir değişme olmamasına rağmen taban renginin değişmesi ürünün canlılığını da değiştiriyor.

Özellikle 40-44 numaralar arası satışa sunulmuş olsa da benim gibi ayağı 45 numara olan birisinin bile rahatlıkla giyebileceği bir kalıba sahip, her ayakkabı da olduğu gibi bu ayakkabılarda özelikle kışlık ve trekking gibi seçenekler bir araya getirildiğinde daha uygun oluyor.

Suni deri olması ve içerisinde bulunan koruyucu ped sayesinde hem yürürken zorluk çekmiyor hem de kışın soğuk havalarda daha rahat ediyorsunuz. Bimde satılan bu ayakkabıları o yüzden gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Tabi ki almadan önce ayak kalıbının uyup uymadığını test etmek amacıyla bir denemekte de fayda olduğunun altını çizelim.

Bimde Satılan Ayakkabılar

Son olarak bitirmeden önce tanıtımını yaptığımız ayakkabıların son derece kullanışlı olduğunu ve fiyatına oranla pek çok markalı ayakkabıdan daha performanslı olduğunu söyleyebiliriz. Ayakkabının fiyatı 29,9 tl olarak alıcı bulurken son derece uygun ve kaliteli olduğunun birkez daha altını çizelim. Bim yine çok daha pahalı bir ürünü son derece uygun fiyatlarla getirmeyi başarmış.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir