A 101 Satılan Kitaplar, Powerbank ve Stor Perde

Yaşlısı genci, zengini fakiri hep uğrayıp uygun fiyatlı ürünlerine ulaştığımız bir adres oldu A101… Bende büyük bir merak ile aktüel olarak anılan günlerin takipçisi oluyorum. Özellikle bir eksiğim olduğunda A101de satışa sunulmasını bekliyorum. Bugün özellikle bazı ürünlerin incelemesini yapmak istiyorum. İncelemesini yaptığım ürünler sadece tek haftalık olan ürünler olmayacak. Aylık düzenli olarak satışı yapılan ürünler hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

a101-de-satilan

A101 de Satılan Kitaplar

Daha çok klasikler ve kişisel gelişim kitapları geliyor. A101de satılan kitapların boyutları genelde küçük, cep kitabı diyebileceğimiz boyutta satılıyor. Tabi ki bu durumda kitapların fiyatlarının ucuzlamasını sağlamış. A101 de satılan kitaplar çoğunlukla 3.99 dan başlayarak 5.99 a kadar olan fiyatlardan alıcı buluyor. Daha çok okulların açılmasına ve kapanmasına yakın zamanlarda bu kitapların satışa sunulduğunu görebiliriz. Daha önceden aldığım birkaç klasik ve kişisel gelişim kitabı dışında kitap satın almışlığımda yok…

A101 de Satılan Powerbank

Cep telefonlarımızın ne kadar hızlı bir şekilde şarj harcadığını ve her gittiğimiz yerde şarj etme imkanı bulamadığımızı düşünürsek iyi bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Powerbank ilk çıktığı dönemde ki pahalılığını giderek kaybetmeye başladı. Tabi ki bu durum biraz da mAh seçeneğine bağlı olarak değişiyor. Biraz da marka ve boyutunda ekstra artısı bulunuyor.

Hepsinden önemlisi A101 de satılan powerbank diğer teknoloji mağazalarında satılanlardan biraz daha uygun fiyatlı, hal böyle olunca o ürünü almamak için hiçbir sebebiniz de kalmıyor. A101 de 4400 ile 10400 mAh arasında Powerbanklar satışa sunuluyor. Fiyatları da gayet uygun; 17 – 35 tl arasında sizi bekliyor. Artık neredeyse A101 de powerbank satışı yapılan bir köşe var diyebiliriz. Zaman aralığının her iki haftaya kadar düştüğünü görebiliyoruz.

A101 de Satılan Stor Perde

İdeal boyutlardan alıcı bulan, perdeciden almanız durumunda 3 katından daha fazla para vereceğiniz stor perdeleri son derece uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Kurulumu ve cama uyumu standart olduğu düşünülürse kendi imkanlarınızla son derece kolay bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz. Bu stor perdelerin 160 x 200 boyutunda olması da cam dan cama birkaç adet kurulması açısından önemli olacaktır.

En son satıldığında yanlış hatırlamıyorsam 70 tl den alıcı bulan stor perde hem son derece kullanışlı hem de hızlı bir şekilde kuruluma olanak tanıyor. Sizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Pek çok kişinin yüksek fiyatlarla satın aldığı perdelerden bir farkı olmadığını da söyleyebilirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın